Terinka30 Terinka30 komentáře u knih

Forty Acres: Bílý muž pod bičem otrokáře Forty Acres: Bílý muž pod bičem otrokáře Dwayne Alexander Smith

Na to, že jsem od knihy moc nečekala, mě příjemně překvapila. Nebyla zase až tak napínavá, ale tématika byla docela zajímavá. Takové průměrné čtení, které neurazí.

08.02.2019 3 z 5

Hříchy Havany Hříchy Havany Peggy Blair

Nebyla to zrovna kniha, kterou bych přímo hltala a těšila se na každou další stránku, ale celkově nebyl příběh vůbec špatný.

24.01.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Příběh se mi zdál takový tuctový a ničím nezajímavý. Konec knihy mi nedával moc smysl a vůbec mi tam neseděl. Manželé od vedle byli mnohem zajímavější.

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Příběh hodnotím stejně jako u Hadrového panáka. Chyběla mi tam nějaká šťáva, lepší průměr...Od tohoto autora si asi další knížku už nekoupím :(

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Na knihu jsem se docela těšila, ale musím říct, že se mi nečetla úplně dobře. Je to dobrý příběh, ale něco mi tam chybělo, tzv. jsem nehltala každou další kapitolu a docela často mi odbíhaly myšlenky. Takový lepší průměr...

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Za mě velmi dobrý příběh ze života. Knížka se dobře četla a byla napínavá. Smutné co je člověk všechno schopný udělat..

07.01.2019 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Za mě bohužel slabší kniha. Obyčejný příběh, který nebyl ničím zajímavý. Docela nuda :(

07.01.2019 2 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opravdu dlouho jsem nečetla, tak dobrou knihu. Děj je tak napínavý, že Vás to nutí číst jednu kapitolu za druhou. Moc se mi nestává, že bych se u knihy bála, ale tady jsem to zažila. Víceméně čtu jenom detektivky a tahle je za mě top. Určitě si jdu koupit od tohoto autora další tituly.

26.12.2018 5 z 5