Terie Terie komentáře u knih

Není to špatné. Většinou jsem se i docela bavila, ale že bych umírala smíchy, to fakt ne. Jako takové oddychové čtení, od kterého člověk nic extra nečeká, fajn. Ale ty do nebes vynášející anotace a komentáře, to asi ne. Nicméně kladné hodnocení.

18.01.2016 4 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Dlouho jsem Zaklínači odolávala, ale po přečtení této knihy už se nemůžu dočkat, až se vrhnu na další. Geralt je prostě pán, člověk si ho zamiluje.

18.01.2016 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Není to špatná kniha, nápad zajímavý, provedení už trochu pokulhává, nicméně 4* si to zaslouží.

Nevím jak ostatní, ale já si nemůžu zvyknout na četbu v přítomném čase. Takové to "Muž jde, zastaví se a říká." namísto "Muž šel, zastavil se a řekl." Prostě mi to vadí. Jinak bych si to určitě užila víc.

18.01.2016 4 z 5

Ostrov s majákem Ostrov s majákem Leena Lehtolainen

Musím říct, že tohle je jedna ze slabších knih autorky. Nápad dobrý, provedení také, ale to ukončení bylo poněkud urychlené. Po Zasněžené ženě trochu horší kousek.

18.01.2016 3 z 5

Stallo Stallo Stefan Spjut

Celkem slušná kniha, zajímavé téma. Dobře se četla, ale ten konec bych příliš neocenila. Připadalo mi to takové narychlo ukončené, jako kdyby autora už nebavilo to psát, hlavně to už nějak ukončit. Dost věcí tam není dořešeno. Člověk by prostě čekal nějaké lepší zakončení. A přirovnání autora ke Stephenu Kingovi je dost přehnané.

07.01.2016 3 z 5

Odkaz Dračích jezdců – komplet de luxe (omnibus) Odkaz Dračích jezdců – komplet de luxe (omnibus) Christopher Paolini

Tohle je jako dar z nebes pro každého milovníka série Odkaz dračích jezdců. Inspirace pro dárek k uplynulým Vánocům byla tedy nanejvýš jasná. :) Teď už můžu listovat, číst a kochat se mým výtiskem doma ^.^

04.01.2016 5 z 5

Mezi stromy Mezi stromy Gyrðir Elíasson

Kniha se četla docela rychle, povídky celkem odsypávaly. Chápu, že se autor snažil zachytit jen prchavé okamžiky, běžné dny, ale kniha plná povídek na čtyři pět stránek, po jejichž přečtení jsem si řekla jenom: "Cože, co to má být?!", to není nic pro mě.

04.01.2016 2 z 5

Krtek a sněhulák Krtek a sněhulák Hana Doskočilová

Moje nejoblíbenější knížka o Krtečkovi :) jeho přátelství se sněhulákem a to, jak ho odvezl na hory, aby neroztál, to je skvělé :) Krteček je prostě parádní ;)

03.01.2016 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Tahle kniha byla výborná. Myslela jsem si, že po přečtení To a Řbitova zviřátek už se mi těžko něco bude líbit víc, ale King překvapil. Opravdu skvělé, dobře se čte, ne-li přímo hltá. Doporučuju :)

28.12.2015 5 z 5