tereza8418 tereza8418 komentáře u knih

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Tato kniha me velmi mile prekvapila,romanticky pribeh byl schovan za dramatickym pribehem, az bych rekla detektivnim. Velmi poutave napsano,nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Za me zatim nejlepsi kniha,kterou jsem od autorky cetla.

28.01.2018 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Jodi Picoultova proste nezklame, precteno jednim dechem a po docteni jsem jen sedela a nemohla se vzpamatovat.

04.01.2018 5 z 5

Knihu se mi nepodařilo dočíst, takové plytké skokové povídání, bez hlavy a paty. Nevím, možná jsem nepochopila koncept, ale narazila jsem i na faktické chyby, které mě definitivně přesvědčily knihu odložit.

15.11.2017 3 z 5

Podoba Podoba Tana French

Knihu jsem včera dočetla podruhé a jsem opět nadšená, je to taková ta kniha, po které se vám bude stýskat (nebo aspoň mě se stýská a je mi líto, že už jsem jí dočetla). Rozhodně doporučuji, za mě asi nejlepší kniha od Tany Frenchové, i když jsou dobré všechny. :)

21.09.2017

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Občas zajímavé pasáže, ale celkový dojem z knihy... nic moc. Spousta postav, ve kterých se člověk ztrácel, spousta zbytečných a nicneříkajících popisů... Všechno se trochu objasní úplně na konci, ale jinak pořád čtete o postávách, které nevíte, kde se tam vzali a proč tam vlastně jsou... Na další díly určitě nemám energii.

14.07.2017 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Bohužel se nemohu přidat ke slovům chvály, na hodně krvavé scény jsem u těchto autorů zvyklá, ale roztahaný děj s tolika dějovými liniemi mě opravdu nezaujal. V půlce knihy, kdy se pořád ani o píď nepokročilo v řešení případu, o kterém by kniha měla údajně být, jsem jí odložila. No uvidíte sami. :)

27.04.2017 3 z 5