Terez.a Terez.a komentáře u knih

Všichni jsme z toho úplně na větvi Všichni jsme z toho úplně na větvi Karen Joy Fowler

Nevím, co si o té knize mám myslet, mám z ní rozporuplné pocity. Autorčin styl byl pro mě zvláštním způsobem pozoruhodný a poutavý, to ovšem příběh chvílemi postrádal. Jelikož jsem nezkoumala obsah, byla jsem velmi překvapená, co z děje vylezlo. Přesto kdyby mě autorčin styl tak neudivil, nevím, zda bych knihu dočetla.

13.12.2015 3 z 5

Pramen moci Pramen moci Kristina Hlaváčková

Autorce se povedlo každým dílem zlepšovat děj. Z prvního dílu přímo čišelo, že jde o knihu pro děti, v posledním díle už to nebylo tak znát, možná proto se mi Pramen moci líbil ze všech dílů nejvíc.

13.12.2015 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Opět se mi kniha moc líbila. Autorka nezklamala. V tomto díle se toho hodně vysvětlilo a většina věcí je mi jasnější a já se moc těším na další díl ;-) Hlavně mě zajímá, jak to dopadne s Amelií a Devlinem.

28.09.2015 5 z 5

Kate: Budoucí královna Kate: Budoucí královna Katie Nicholl

Tuhle knihu jsem si půjčila náhodou a nebyla špatná. Dozvěděla jsem se tam pár nových informací, které jsem netušila. Ale na můj vkus tam bylo příliš mnoho jmen a moc podrobná historie rodiny Kate. A také se tam objevovalo mnoho nepodstatných faktů ( jako neustálé výčty míst dovolených, na které jezdili)

25.06.2015 3 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Moje první kniha od této autorky a nenudila jsem se. Zajímavé téma s vtipnými pasážemi knize zaručili čtivost.

13.06.2015 4 z 5

Tady a teď Tady a teď Ann Brashares

Od tématu cestování v čase jsem čekala mnohem víc. Kniha( i když se četla rychle) mě zklamala. Rozhodně měla potenciál, který autorka plně nevyužila.

03.05.2015 3 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Na tenhle díl jsem se obzvlášť těšila, protože předchozí část skončila tak napínavě ( a já chtěla hrozně zjistit, jak se Sydney dostane ven z nápravného centra). Naštěstí mě kniha vůbec nezklamala, byla snad ještě víc napínavější. ;)

02.05.2015 5 z 5

Země stínů Země stínů Alyson Noël

Damen a Ever se celý díl snaží zrušit prokletí. Protože i když jsou zamilovaní, nemůžou se jeden druhého dotknout. "Vždycky chceme to, co nemůžeme mít." Místy nudné,ale naštěstí příběh oživil Jules (nová postava) a zajímavý zvrat na konci.

19.04.2015 3 z 5

Kouzelné prázdniny Kouzelné prázdniny Jo Pestum (p)

První knížka, kterou jsem si půjčila z knihovny a hned ten samý večer jsem jí přečetla. Milý, kouzelný příběh.

22.03.2015

Čekání na zázrak Čekání na zázrak Stacey Kade

3.díl výrazně vylepšil moje hodnocení celé série. Po druhém dílu, který mě zklamal a kde se polovinu knihy nic nedělo, nabízí závěrečný díl zvraty, emoce a napětí. :)

08.03.2015 5 z 5

Kameny osudu Kameny osudu Flavia Bujor

Stále nechápu, jak mohla tuto zajímavou knížku napsat teprve 14letá dívka. Každopádně se jí moc povedla. :)

08.03.2015