Tensen Tensen komentáře u knih

Geneze Geneze Robin Cook

Knihu jsem přečetla za dva dny. Mám.sve výhrady, ale na dovolenou dobrá. Cooka jsem četla vždycky ráda, pak ho bylo moc. Teď jsem se k němu po etech vrátila a zklamaná nejsem. Kniha je čtivá, napínavá.

22.08.2021 4 z 5

Šaman Šaman Noah Gordon

Hezký napsaný kniha, dobře se čte. O něco více se mi ale líbil Ranhojič.

27.12.2020 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Opět velmi čtivá kniha od této autorky. Opět jiná tématika. Moc pěkná. Doporučuji.

23.02.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha Tiché roky, jak to říct, asi jsem od ní čekala víc. Určitě je zase krásně napsaná, bravurní čeština i různá přirovnání, moc krásné. Ale jinak? Přečetla jsem všechny knihy paní Mornštajnové. Za mě je tato na čtvrtém místě. Něco mi tam nesedí. Možná špatně "poskládaná", možná němá Bohdana. Nevím. Přečtěte a uvidíte. Těším se na vaše názory.

11.01.2020 3 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

První kniha od Tess Gerritsenové, kterou jsem četla jedním dechem a přečetla za jednu noc. Pak jsem přečetla všechny její knihy, kde jsou hlavní hrdinky Jane a Maura. Vždy naprosto skvělé a mrazivé čtení. Knih od této autorky mám 13, pokud budete chtít, prodávám výhodně celou sérii. Můžete mne kontaktovat. Nebudete litovat.

06.01.2020

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Byla to první knížka, kterou jsem od Bryndzy četla a za mne zatím jeho nejlepší. Hezký se četla a hlavní hrdinka Erika je moc sympatická. Mám ráda detektivky "na pokračování", kde můžu sledovat vývoj vyšetřovatele a jeho život.

28.12.2019 4 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Nejlepší kniha jakou jsem kdy četla! Trošku mi trvalo prokousat se prvními sty stranami, ale pak to stalo za to. Vše dokonale vysvětleno a vyřešeno, zapadlo jako puzzle. Super. Za mě víc než 100%.

28.12.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Naprosto bravurně napsaná kniha, krásná čeština. Přečetla jsem jedním dechem. Mohu jen doporučit.

28.12.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Výborná kniha, dobře se čte, napínavá.

27.12.2019 5 z 5