Tedovál55 Tedovál55 komentáře u knih

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Tohle je mimořádně krásný příběh vzbuzující všechny možné emoce.

14.11.2023 5 z 5

Postřižiny Postřižiny Bohumil Hrabal

Tohle je nepřekonatelná klasika, ke které rád vracím a nikdy mě nepřestane bavit.

12.11.2023 5 z 5

Encyklopedie moderní kulturistiky Encyklopedie moderní kulturistiky Arnold Schwarzenegger

Dobré objasnění teorie cvičení a srozumitelný popis provádění jednotlivých cviků.

08.11.2023 4 z 5

Sladko bez cukru! Cukrfree Sladko bez cukru! Cukrfree Janina Černá

Moc krásné fotky a zajímavé recepty.

08.11.2023 5 z 5

Energetický blud: Proč jsou zásoby ropy a zemního plynu nevyčerpatelné Energetický blud: Proč jsou zásoby ropy a zemního plynu nevyčerpatelné Hans-Joachim Zillmer

Osobně se domnívám, že pravda bude někde uprostřed.

07.11.2023 3 z 5

Léčivá moc vitamínů, bylin a minerálních látek Léčivá moc vitamínů, bylin a minerálních látek kolektiv autorů

Oceňuji v knize zejména přehlednost informací.

07.11.2023 4 z 5

Masáž - podrobný a názorný průvodce masážními technikami Masáž - podrobný a názorný průvodce masážními technikami Lucinda Lucy Lidell

Dobrá kniha, jak se zorientovat v různých masážích technikách.

07.11.2023 4 z 5

Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí Petra Fojtíková

Nebýt této knihy, tak bych podlehl nátlaku lékařů a kvůli Crohnově chorobě by mi bylo odstraněno tlusté střevo, vytvořen umělý vývod a nasazen kolostomický sáček pro zbytek života. Měl jsem však štěstí, že mi manželka do nemocnice přinesla tuhle knihu, já podepsal reverz a doma v koupelně několikrát po době podstoupil transplantaci střevní mikroflóry a uzdravil se. Autorce této knihy budu po zbytek života vděčný za to, že diky jejím informacím o této metodě jsem neskončil jako invalida.

07.11.2023 5 z 5

Crohnova nemoc a ulcerózní kolitida Crohnova nemoc a ulcerózní kolitida Renata Červenková

Kniha obsahuje téměř všechny základní informace o chorobách střev, jen mi trochu chybí detailní informace o transplantaci střevní mikroflóry, protože dle mé zkušenosti je tohle nejlepší léčba.  Každopádně chválím styl, jakým je kniha napsána,  textu porozumí každý a není třeba lékařského vzdělání.

Nemoc - dar transformace Nemoc - dar transformace Petr Hanáček

Tohle je kniha plná velice cenných informací a lze ji doporučit každému, kdo začal ztrácet naději na uzdravení.

06.11.2023 5 z 5

Střevo není tabu Střevo není tabu Giulia Enders

Velmi dobré informace pro lidi se středními problémy.

05.11.2023 5 z 5