Tana_Larinova Tana_Larinova komentáře u knih

Možná už zítra Možná už zítra Šárka Hieková

Kniha se mi velmi líbila, je to zajímavý příběh ze života, občas jsem se při čtení i zasmála. Určitě si od autorky ještě nějakou knihu přečtu. Dávám pět hvězdiček :)

04.03.2024 5 z 5

Žena tří mužů Žena tří mužů Anna Beatrix Bártová (p)

Skvělý příběh, napínavý, ale i romantický. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout a toužila vědět, jak to s Jitkou dopadne. Za mě plný počet hvězdiček :)

09.11.2023 5 z 5

Král Slunce a jeho čtyři dcery Král Slunce a jeho čtyři dcery Helena Bobińska

Oblíbená kniha mého dětství :)

10.10.2023 5 z 5

Běžkyně Běžkyně Martin Koláček

Je to první kniha, kterou jsem od tohoto autora četla a myslím, že nebude poslední :) Děj byl napínavý, nemohla jsem přestat číst a toužila vědět, jak vše dopadne. Za mě pět hvězdiček.

02.07.2023 5 z 5

Láska a hřích Oldřicha z Rožmberka - l. díl Láska a hřích Oldřicha z Rožmberka - l. díl Helena Braunová

Knihu jsem měla půjčenou z knihovny, moc se mi líbila, určitě si přečtu další díly. Je v tom i něco trošku osobního, protože moje mamka se znala s autorkou.

18.06.2023 5 z 5

Postřižiny Postřižiny Bohumil Hrabal

Příběh jako takový se mi vcelku líbil. Jediné, co mi vadilo byla dlouhá souvětí, ve kterých jsem se občas trošku ztratila.

18.06.2023 4 z 5

Daniela znám osobně a je to skvělý kluk. Knížka od něj tedy samozřejmě nesměla chybět v mé knihovničce. Četla se mi skvěle, doufám, že někdy v budoucnu Dan ještě něco napíše :)

19.10.2022 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Tuhle knihu jsem četla v rámci četby k maturitě a při ústní zkoušce jsem si ji vylosovala. Četla se dobře, líbila se mi a snad i proto jsem při zkoušce ztratila jen jeden bod :)

02.10.2022 5 z 5

Osudová láska Osudová láska Zuzana Francková

Mám ráda knihy s tématikou cestování časem a tato se mi velmi líbí. Škoda jen toho konce, přála jsem Elišce, aby její život byl konečně šťastný.

26.09.2022 5 z 5

Lexikon půvabu: Nezbytná příručka moderní dívky Lexikon půvabu: Nezbytná příručka moderní dívky Šárka Pavličová

Knihu jsem dostala jako dárek k narozeninám. Velmi se mi líbí, i jako dospělá v ní najdu rady, které se mi hodí.

06.07.2022 5 z 5

Pocahontas Pocahontas Walt Disney

Vzpomínka na moje dětství :)

02.12.2021 5 z 5