Svatoboj Svatoboj komentáře u knih

V obklíčení idiotů V obklíčení idiotů Thomas Erikson

Příliš omáčky, ale (i jinde se v podobné formě objevující) rozřazení lidí do čtyř typů osobností je vhodné znát, uvědomovat si ho a pracovat s ním.

15.03.2023 3 z 5

Člověk Kellner Člověk Kellner Petr Čermák

Za takhle odfláknutou práci by měl být autorovi soudně (doživotně) odebrán přístup ke klávesnici.

15.03.2023 1 z 5

Dva údery pod pás Dva údery pod pás František Fajtl

Na to lze říct jenom: smrt komunismu (a komunistům)..

Život v oblacích Život v oblacích Josef Kováč

Po prvním zklamání "ono to není o pilotovi?!" se z toho vyklubala zajímavá knížka, kde jde hlavně o poznávání světa lidmi z komunistického Československa.

15.03.2023 4 z 5

První kroky v manažerské pozici První kroky v manažerské pozici Julie Zhuo

Velmi čtivé a se spoustou praktických věcí. Sympatický přístup a příběh "novomanažerky", která si na nic nehraje a popisuje typické situace, které musela řešit..

15.03.2023 5 z 5

Skoro 100 let, ale lidi jsou furt stejní :-) Občas to zní pateticky a je třeba to brát s rozumem, ale principy jsou to bezesporu fungující.

15.03.2023 4 z 5

Martin Šonka: Můj let do nebes Martin Šonka: Můj let do nebes Robert Sára

Mix sebevědomí, dřiny, pokory, profesionality.. Fanoušek Martina v knize najde zajímavé postřehy a věci, které jinde nezazněly. I pro laika čtivé a se skvělými fotkami.

Průkopník plachtění Průkopník plachtění Jaroslav Špitálský

Hezké vzpomínky na začátky plachtění.

26.10.2022 3 z 5

Sestřelen Sestřelen František Fajtl

Neuvěřitelné...

28.05.2022 5 z 5

Učebnice pilota 2016 Učebnice pilota 2016 kolektiv autorů

Splní účel.

02.04.2020 5 z 5

Značka: od vize k vyšším ziskům Značka: od vize k vyšším ziskům Leslie de Chernatony

Stručné, informativní, super..

02.04.2020 5 z 5

Učebnice sportovního letce Učebnice sportovního letce František Kdér

Až na komunistický žvásty v úvodu je to obsahově a fakticky velmi dobrá učebnice.

26.03.2020 4 z 5

Jak drahé je zdarma? Jak drahé je zdarma? Dan Ariely

Zajímavé a pro marketing užitečné.

29.02.2020 4 z 5