Život v oblacích

Život v oblacích https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501239/bmid_zivot-v-oblacich-3vc-501239.png 4 10 2

Vyprávění o tom, jak kluk ze slovenské vesnice vyrůstající v socialistickém Československu pronikl do světa, o kterém nic moc nevěděl, ale šíleně o něm snil. Svět za nepropustnými hranicemi byl tehdy pouze pro vyvolené. On ale překonal všechny překážky, setřel všechny hranice a začal létat do zemí, o kterých se lidem v tehdejším Československu možná tak zdálo…... celý text

Svatoboj
15.03.2023 4 z 5

Po prvním zklamání "ono to není o pilotovi?!" se z toho vyklubala zajímavá knížka, kde jde hlavně o poznávání světa lidmi z komunistického Československa.

kirkpatrick
05.03.2023 5 z 5

Vyprávění stevarda o svém povolání, jeho zážitky a zkušenosti, jak cestoval po celém světě s československou aerolinkou ještě za éry komunistů, popisuje tehdejší kaleidoskop světa a svůj zápal v dětství, kdy si šel za svým štěstím.
Musím tuto knihu dát do doporučených, sice mladší generace asi neocení ten kontrast obsahu této knihy v době komunismu v České republice, ale pro mě to byla výborná četba.

Autorovy knížky

2022  84%Život v oblacích

Kniha Život v oblacích je v