Svabik Svabik komentáře u knih

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Pěkný. Četla jsem jedním dechem. Je pravda, že některé scény byly hodně brutální, až jsem si říkala, co je to za člověka, který je vymyslí. A závěr byl nejdříve překvapivý a nakonec i očekávaný, ale doopravdy dobrý ????.
Takže za mě plný počet ????

12.09.2019 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Super čtení, krásně a rychle se čte, napínavá až dokonce. Zpočátku jsem byla zklamaná, že charakter postav je tak jiný od seriálu, ale pak jsem si zvykla. Proste nesrovnávat! Filmové postavy jsou mnohem líbivější pro scénu a knižní verze spíše reálnější. Těším se na další díly.

29.09.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Naprosto skvěle napsaná knížka, která se četla jedním dechem a i když musíte z jakéhokoliv důvodu přestat, rychle se vracíte, abyste mohli číst dál.

10.09.2018 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Na druhý díl jsem se těšila, možná až moc, nejspíš jsem tak čekala od ní víc. Ne, že by byla špatná, skvěle se čte, žádné zbytečné protahování. I když to rychle odhalení vraha mohlo být o chlup delší. Prostě najednou z ničeho nic se tam objeví a bum je konec. Žádný překvapení. Tím asi závěrečný dojem pro me menší nez u dilu prvního.

29.09.2020 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Po přečtení knihy mám trochu rozpačitý dojmy. Nečetla se mi ze začátku moc dobře, vadila mi Ich forma vyprávění, ale časem jsem ji přijmula a pak se četla mnohem líp. Původně jsem si myslela, že už další díly nebudu chtít číst, ale vyprávění má v sobě moc otázek, který chci po přečtení prvního dílu zodpovědět. Takže čistě ze zvědavosti si přečtu i další díl.

13.10.2018 3 z 5

Ďáblovo písmo Ďáblovo písmo Michael Cordy

velmi hezky napsaná, ale jak už někdo napsal, příliš moc zázraků a opět církev v postavení toho zlýho, toužící po moci a toho potlačující pravdu, nic překvapivého. trošku me zklamal konec, i když jsem příznivcem šťastných konců, tady mi ten poslední zázrak lehce zklamal, byl až příliš očekávaný ☹️

09.09.2019 4 z 5

Cranford: Cranfordské dámy Cranford: Cranfordské dámy Elizabeth Gaskell

Nejnudnější kniha, kterou jsem kdy četla. Žádný děj, žádná pointa. Koupila jsem knihu po zahlédnutí části seriálu, myslela jsem, že si oddychnu u knihy typu Jane Austenová, ale byla jsem zklamaná a jen z puntičkářství jsem ji dočetla.

15.04.2018 odpad!

Dědička Dědička Jude Deveraux (p)

Přesně knížka, u který nemusíte přemýšlet, jak dopadne. Žádný náročný čtení. Jednou za čas je taková oddychovka třeba.

23.05.2018 2 z 5