Suzie05 Suzie05 komentáře u knih

Hanebný pancharti Hanebný pancharti Quentin Tarantino

V životě jsem četla jenom jeden jediný scénář. K mému štěstí to byl právě tenhle a rozhodně stál za to!

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Nikdy nezapomenu na to, jak mi Kytici maminka četla na dobrou noc, když jsem byla malá.

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Nebyla jsem schopna to dočist. Ale uznávám, že pár dobrých částí tady bylo.

15.01.2012

Jak prokouknout lež a odhalit pravdu Jak prokouknout lež a odhalit pravdu Jack Nasher

Kniha, kterou jsem dostala od svého bratra, aby když už lžu, tak ať je to pořádně. Můžu doporučit všem začínajícím lhářům i lajkům, kteří se stejně jako já o tento obor jen zajímají. Najdete tam mnoho užitečných rad do života a dost dobře se aspoň naučíte prokouknout lež (to odhalování pravdy už taková sranda neni). :D

04.01.2012 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Tohle je snad první kniha od Kinga/Bachmana, kterou jsem četla se zatajeným dechem a zároveň úsměvem na tváři. Každý den jsem se těšila na večer až si konečně pohodlně ulehnu s knihou. Takhle prohláškovanou knížku jsem snad nikdy nečetla! :)

Velký snář Velký snář Dagmar Kludská

Jsem sice velice ráda, že tuto knihu mám, ale rozhodně z ní nevěřím ničemu. Neplní se to!

04.01.2012 3 z 5

Byznys pro 21. století Byznys pro 21. století Robert T. Kiyosaki

Podle mě je to kniha plná dobrých nápadů a zajímavých rad. A konečně už vím, jak funguje multilevel marketing.

02.02.2012 5 z 5