Jak prokouknout lež a odhalit pravdu

Jak prokouknout lež a odhalit pravdu https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74017/jak-prokouknout-lez-a-odhalit-pravdu-74017.jpg 4 6 3

To jsem nebyl já.", "Zdržel jsem se v zácpě.", "Vaše investice je absolutně bezriziková." - až 200krát denně jsme obelháváni, ale nedokážeme tyto lži prokouknout. Uznávaný psycholog působivě ukazuje, jak se během krátké doby naučit rozpoznat lži a odhalit pravdu. Vychází z nejnovějších poznatků psychologických výzkumů a na velkém množství příkladů ze světa tajných služeb prozrazuje, jakým způsobem lze naše pozorovací schopnosti vycvičit tak, aby nám již žádný z oněch nepatrných a zrádných příznaků klamu neunikl. Při vyjednávání či v rozhovoru, ve volbách nebo u soudu, doma či v lásce... staňte se lidským detektorem lži!... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grada

Das Geheimnis, kleine und grosse Lügen zu entlarven , 2009

lukas9608
10.03.2020 3 z 5

Kniha na můj vkus obsahuje až přespříliš tvrzení typu "Pokud XXX, potom je jasné/zřejmé/zaručené, že osoba lže/nelže". Po přečtění se z vás rozhodně expert na odhalování lži nestane.

ladyba
15.06.2015 4 z 5

Zajímavý pohled na lež, trochu odlišným než jaký nabízejí příručky řeči těla. Ovšem je svým způsobem jejich zastřešením.

Suzie05
04.01.2012 5 z 5

Kniha, kterou jsem dostala od svého bratra, aby když už lžu, tak ať je to pořádně. Můžu doporučit všem začínajícím lhářům i lajkům, kteří se stejně jako já o tento obor jen zajímají. Najdete tam mnoho užitečných rad do života a dost dobře se aspoň naučíte prokouknout lež (to odhalování pravdy už taková sranda neni). :D

pravda a lež

Autorovy knížky