susanka1982 Online susanka1982 komentáře u knih

QUEEN - Rapsodie QUEEN - Rapsodie Hugh Fielder

Krásné fotky, pěkně udělané shrnutí historie kapely. I přes pár drobných nepřesností v textu dávám plný počet hvězdiček.

01.05.2019

Modrá Modrá Lucy Clarke

Zajímavý příběh, ale velmi mi vadily překlepy a hrubky. Nechápu, jak takový text mohl někdo vypustit do světa :-(

21.10.2018 4 z 5

Colorado Kid Colorado Kid Stephen King

Nemožné se stalo možným a Mistr mě poprvé zklamal. Kdybych nevěděla, že čtu knihu od něj, ani bych to nepoznala.

20.12.2017 2 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Místy mi překlad připadal jak přes google :-) Jinak kniha dobrá, ale konec se nevyvedl.

04.01.2015 4 z 5

Hitlerova smrtelná choroba a další tajemství nacistických vůdců Hitlerova smrtelná choroba a další tajemství nacistických vůdců John K. Lattimer

Místy mi připadalo, že překlad byl vyroben pomocí googlu, jinak celkem zajímavé

22.09.2014 1 z 5

Deník zkrachovalé lásky Deník zkrachovalé lásky Sarah Harvey

Fajn oddychovka, vtipná

02.04.2013 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Vtipná knížka, velmi dobře se čte ... jako ostatně vše od této autorky :-)

23.03.2013 5 z 5

Znásilnění: Milostný příběh Znásilnění: Milostný příběh Joyce Carol Oates

spravedlnost nakonec zvítězila, i když se jí muselo pomoct

06.11.2012 5 z 5

Tudorovci Tudorovci Philippa Jones

Pro mě neuvěřitelně chaoticky napsáno, už si ji nepřečtu.

05.08.2012 2 z 5

Kytice aneb pan Erben jistě promine Kytice aneb pan Erben jistě promine Rudolf z Falknova

Sloh místy jak u žáka základní školy, ale to by až tak nevadilo. Vadí mi hrubky a ignorace diakritiky, takhle by kniha vypadat neměla.

05.07.2012 odpad!

Jirka postrach rodiny Jirka postrach rodiny Richmal Crompton

Perfektně napsaná a velice vtipná knížka. Četla jsem ji jako dítě a teď se chystám znovu, už se těším

Dýmy nad Birkenau Dýmy nad Birkenau Seweryna Szmaglewska

Napsáno strohým, ale velice působivým stylem. Rozhodně doporučuju všem, co se o tuto část světové historie zajímají.

02.04.2012 5 z 5

Temný tlouštík Temný tlouštík Peter M. Jolin (p)

Po nadšení ze serie o Trottelovi jsem tedy od tohoto dílka čekala víc. Jako oddechovka dejme tomu, ale už se k této knížce nevrátím.

02.04.2012 1 z 5

Královské vraždy Královské vraždy Jean Plaidy (p)

Velice čtivě napsáno. Chystám se přečíst i ostatní "díly" této ságy, i když jsem začala odprostředka :-)