starenapanena starenapanena komentáře u knih

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

I zde platí ,že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. A pak dojde k totální proměně.Tak to v životě chodí a procitnutí někdy moc bolí. Knížka se velice dobře čte.

28.10.2013 5 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Knížka je krásná .Kniha má to kouzlo PŘEDSTAVIVOSTI. .Nelze srovnávat knihu s filmem či seriálem.Sic seriál bylmoc hezký,povedl se.

26.10.2013 5 z 5

Palomino Palomino Danielle Steel

Knížka lepší než film.

26.10.2013 4 z 5

Milovat Milovat Danielle Steel

Obálka je špatně,Toto vydání má jiný obal.Jinak klasika od Steelové:smrt,láska,....

26.10.2013 3 z 5

Kluci, holky a Stodůlky I Kluci, holky a Stodůlky I Eva Bernardinová

Knížka mého dětství.Myslím si,že by neměla chybět v žádné dětské knihovničce.

26.10.2013 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Úplně souhlasím s rusalkou123.Krásná knížka s obrázky od paní Zmatlíkové .Neměla by chybět v žádné dětské knihovničce.

25.10.2013 5 z 5

Otec Kondelík a ženich Vejvara Otec Kondelík a ženich Vejvara Ignát Herrmann

Knížka o maloměšťáctví ale je to vlastně taková červená knihovna.

Kapitán Fracasse Kapitán Fracasse Théophile Gautier

Knížka se mi jako holce taky moc líbila. Zamilovaný,dobrodružství,šermování.Pohádka pro dospělé ale i mládež.

Hostinec U kamenného stolu Hostinec U kamenného stolu Karel Poláček

Knížka končí jinak a film taky. Nemá chybu jak knížka-tak film.

Robin Robin Zdena Frýbová

Nemá chybu.Znovu a znovu se směji při čtení knížky.Ordinovala bych tuto knížku jako lék na chmury.

Robin druhý a jeho rodina Robin druhý a jeho rodina Zdena Frýbová

Pěkný čtení ale už to není ten první díl.

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

No Robin se mi líbil víc.Na můj vkus moc politiky.Ale jinak dobrý.

23.10.2013 2 z 5

Tři mušketýři po dvaceti letech - II. díl Tři mušketýři po dvaceti letech - II. díl Alexandre Dumas, st.

Tenkrát po přečení klasických Tří mušketýrů.zklamání .Ale Dumas román napsal krásněI. po letech oceňuji,že právě on mě donutil mít rád historii.

23.10.2013 4 z 5

Tři mušketýři I. Tři mušketýři I. Alexandre Dumas, st.

Co dodat? :-) Klasika ,nádhera. Já vím v dnešní době....ale přesto ....

23.10.2013

Robin Hood Robin Hood Alexandre Dumas, st.

Knížka hned hltaná po mušketýrech.Čtená pod lavicí ve škole,zabavená a pak mi jí učitelka vydala.Tenkrááát :-).Pan Dumas uměl psát :-).Krásný příběh napětí lásky....

23.10.2013 5 z 5

Metráček 2 aneb Kosti jsou vrženy Metráček 2 aneb Kosti jsou vrženy Stanislav Rudolf

Jak já se na tuto knížku těšila.Byla schovaná vzadu v knihovně... a pod stromeček jsem jí nenašla.Zklamání.Až pak k narozeninám.Knížka se mi moc líbila .Jen mě mrzelo,že nebyla zfilmovaná.

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Ze začátku jsem knážku neměla ráda ale pak jsem si jí zamilovala. Já mám doma tuto knížku rok vydání1973. :-).Dostala jsem jí k vánocům.

Malý Bobeš Malý Bobeš Josef Věromír Pleva

Ano tato knížka byla povinnou četbou ve 3 třídě.Ta tenkrát způsobila,že jsem chtěla vědět víc dopředu než co jsme právě četli. A tak jsem se díky Bobšovi začala zajímat i o jiné knížky.Do té doby mě knížky nebavily.Každá doba nese svoje. A dnešní povinná četba? Taky nic moc :-)

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Knížka mého mládí.Pan Rudolf dokázal už tenkrát napsat román pro dívky. Napsal o obyčejné holce a jejich problémech nejen s postavou... Takový příběh ze života :-D

23.10.2013

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Barbora Hrůzová

Knížka se mi moc líbila.Doporučuji ji všem,co mají rádi romány pro ženy .Sympatické je,že i české spisovatelky umí napsat něco tak hezkého a čtivého.