Stanas513 Stanas513 komentáře u knih

Řeka diamantů Řeka diamantů Edgar Wallace

Toto dílko se mi dostalo do ruky náhodou v podobě e-knihy a tak už jsem ho rozlouskla. Vzpomněla jsem si na žáka Kulíka ve filmu Škola základ života, jak si četl pod lavicí rodokapsy. Je to četba pod lavici, ale pochybuji, že by to dnešní mládež ještě znala... :-)

20.10.2018 3 z 5

Ground Zero Ground Zero F. Paul Wilson (p)

Kniha se mi četla dobře, mělo to poměrně dobrý spád. Jen mě u těchto knih z určité série mrzí, že jen málokdy jsou někde uvedeny názvy předcházejících knih. Ano, pokud je to moje první kniha z této série, postavy jsou zde trochu matoucí.

19.10.2018 4 z 5

Nad propastí Nad propastí Jonathan Kellerman

Tentokrát mě příběh příliš nezaujal. Autor se pouští do detailních popisů složení různých léků a jejich vzájemného působení a to mi coby obyčejnému čtenáři nic neříkalo. Je mi jasné, že chce demonstrovat manipulaci s člověkem pomocí léků, aniž by si to on sám byl schopen uvědomit. Kniha nemá takový dějový spád jako jiné Kellermanovy knihy.

14.10.2018 4 z 5

Vzpomínky na půlnoc Vzpomínky na půlnoc Sidney Sheldon

Četla jsem již podruhé, ale asi mi tato kniha v paměti nijak neutkvěla. Většinou si po prvních pár stranách vzpomenu, že už knihu znám, ale tentokrát ne. Ale jinak se Sheldon čte velice dobře.

29.09.2018 4 z 5

Mentalista Mentalista Thomas Erikson

Trochu těžší čtení, zdálo se mi to, nebo tam skutečně trochu koliduje časová osa? Ve chvíli, kdy už detektiv hledá svého bratra novináře, on je s rodinou stále ještě doma...

12.09.2018 4 z 5

Přízrak Přízrak Clive Cussler

Klasický Cussler, čtivé dobrodružství.

03.09.2018 5 z 5

Satanovo vejce Satanovo vejce David Glockner

Trochu přitažené za vlasy, ale docela bych ráda sehnala pokračování. Nemá někdo ponětí, jestli existuje další volné pokračování? Díky!

19.03.2018 4 z 5

Hrobka krále Hunů Hrobka krále Hunů Clive Cussler

Cusslerovy knihy čtu ráda, člověk se z toho někdy dozví i pár zajímavostí (viz komentář "čef"), ale určitě se dobře pobaví.

23.02.2018 5 z 5

Slepota Slepota Robin Cook