Hrobka krále Hunů přehled

Hrobka krále Hunů
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266136/bmid_hrobka-krale-hunu-266136.jpg 4 50 50

Sam a Remi Fargoovi série

Další mistrovský koktejl namíchaný z těch nejlepších Cusslerových ingrediencí! Manželé a lovci pokladů, Sam a Remy Fargoovi, tráví poklidné dny potápěním a podvodní archeologií, když znenadání dostanou zajímavou nabídku od německého profesora, který je žádá o pomoc při práci na archeologickém nalezišti v Maďarsku. Nabídka zní o to lákavěji, jelikož je podmíněna zachováním nejvyššího utajení a okamžitého příjezdu do Německa k osobní konzultaci. Po vzájemném setkání je však profesor unesen a rozjíždí se dech beroucí jízda plná napětí, dobrodružství a mystiky, ve které není v sázce pouze profesorův život, ale také největší poklad všech dob – hrobka Attily hunského, naplněná zlatem a předměty nevyčíslitelné hodnoty.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , CPress

The Tombs , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrobka krále Hunů. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
26.09.2023 5 z 5

Tato kniha se opět povedla

hana4834
14.09.2021 4 z 5

Super není co dodat

daudurhundur
23.09.2019 1 z 5

Před čtením nutno vypnout mozek (anebo prodělat lobotomii). Některé akční příběhy jsou dobré, zábavné, vtipné, napínavé nebo aspoň třeba trochu poučné. Tenhle to ale bohužel není. Místo slibovaného "mistrovského koktejlu" dostanete slizký blaf, který naštěstí _rychle_ proteče mezi prsty a zmizí v bahně, kam patří.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Hrobka krále Hunů v seznamech

v Právě čtených2x