Království

Království https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158682/bmid_kralovstvi-158682.jpg 4 43 9

Sam a Remi Fargoovi série

Sam a Remi Fargovi se vracejí s napínavým třetím dobrodružstvím oceňované nové série románů. Ve Spartském pokladu a Ztracené říši Clive Cussler a Grant Blackwood uvedli čtenáře do světa manželského týmu Sama a Remi Fargových, jejichž vášeň a intuice pro lov pokladů je dovádí k neobyčejným objevům – a k cestám plným nebezpečí. Jejich nové dobrodružství však může být ještě úžasnější. Fargovi jsou zvyklí pátrat po pokladech, nikoli po lidech. Pak se s nimi ale spojí texaský ropný magnát s osobní žádostí: detektiv a přítel Fargových, který hledal jeho zmizelého otce, se nyní také pohřešuje. Budou Sam a Remi ochotni najít oba dva? I když jim na celé situaci cosi nesedí, Fargovi souhlasí, že se je pokusí najít. To, co objeví, však překoná veškeré jejich představy. Na cestě, která je zavede do Tibetu, Nepálu, Bulharska, Indie a Číny, se Fargovi zapletou do černého trhu s fosiliemi a narazí na stopu staletí staré tajemné skříňky, středověkého tibetského království Mustang, vzducholodi, která o sto let předběhla svou dobu... a kostry, jež může postavit na hlavu dějiny vývoje lidského druhu.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , BB art

The Kingdom , 2011

Luigi1
26.09.2023 4 z 5

Dobrodružná četba která se neokouká

Stanas513
28.06.2019 5 z 5

Zajímavě podané dobrodružství.

Jimm1
22.10.2017 4 z 5

Prozatím nejnudnější kniha od mého oblíbeného spisovatele.

Elea
20.07.2016 3 z 5

Celkem příjemná oddychovka, i když knihy o Fargových mají dost podobný scénář, hrdinové dovedou téměř vše a u této knihy mi závěr připadal dost divný.

lampernaqui
12.10.2015 3 z 5

Ze série o Fargových asi zatím nejlepší kniha, i když ten hodně uspěchaný konec to kazí. Možná to dělá i pro mě zajímavější prostředí Nepálu, Tibetu a legendy kolem Shangri-la. A velké plus za zmínění mého oblíbeného románu a filmu Ztracený horizont.

Peter.Melon
21.06.2015 4 z 5

Román Království je vcelku dobrý a docela se mi líbí,hodnotím jej tedy celkem kladně.Snad kdyby nebyl až tak dlouhý a trochu se četl lépe.Přesto se mi autor docela líbí.

vehement
22.11.2014 4 z 5

Celkem slušný dobrodružný román. Jsou samozřejmě daleko kvalitnější, ale i daleko horší. Dávám 70%

čef
25.07.2014 5 z 5

Vynalézaví manželé Fargovi bojují s pošahaným magnátem a jeho podivnou rodinkou, unikají ze smrtelných nebezpečí a hledají prehistorický artefakt. Napínavé čtení ve stylu obdobných knih hlavního autora nijak zvlášť nepřekvapí ani v dobrém nebo zlém. Fandové tohoto druhu literatury prostě dostanou vše co očekávají.

Patapuf
24.07.2013 3 z 5

Příběh nebyl špatný, ale nápad podle mě nebyl využit úplně dokonale. Styl psaní je ze začátku pomalý a postupně nabírá na rychlosti, jako by autor chtěl mít knihu už rychle za sebou....

Šangri-La

Autoři knihy