spursfan spursfan komentáře u knih

Samota Samota Natalio Grueso

Bylo to moc pěkné čtení, takové klidné a příjemné vyprávění, které zaujme. Pohladí svoji lidskostí. Mělo to svoje kouzlo a vedlo to i k zamyšlení. Budu na to rád vzpomínat.

14.03.2017 5 z 5

O psaní: Memoáry o řemesle O psaní: Memoáry o řemesle Stephen King

Životopis mě tolik nabavil, asi proto že neznám jeho tvorbu. Potom už to vzalo spád a knihu jsem spolknul jako jednohubku. Je tam spousta věcí k zamyšlení. Líbila se mi jeho upřímnost, která z toho přímo čiší, rady ohledně stylistiky a popis té nehody. Strašlivá událost, ale vylíčil ji dokonale. Jakobych to viděl před očima.

08.02.2017 5 z 5

Černý obelisk Černý obelisk Erich Maria Remarque (p)

Zůstal ve mě hluboký dojem. Moje první setkání s Remarquem a bylo to nádherné. Naprosto mi to vzalo dech.

03.02.2017 5 z 5

Autor musel být opravdu dobrý člověk. Některé příklady ze života jsou úžasné. Po přečtení se snad nikdo nemůže litovat a mít špatnou náladu.

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Název mě trochu odrazoval, ale prolistoval jsem pár stran a musel jsem si ji koupit. Jsou tam skvělé myšlenky jak se stát lepším člověkem. Jednoduché a pěkně se to čte, můžu jen doporučit :-)

Překážka jako výzva Překážka jako výzva Ryan Holiday

Tahle kniha dokáže člověku dodat velkou dávku motivace. Přečetl jsem to jedním dechem. Na všem špatném co se děje se vždy dá najít něco dobrého. Pro lenochy a pesimisty doporučuji.

Hledej ve svém nitru Hledej ve svém nitru Chade-Meng Tan

Autor je velký vtipálek a přenesl to skvěle do své knihy. Humor je jednoduchý a příjemný a jeho psaní je čtivé. Jeho odvážným cílem je světový mír a chce ho dosáhnout tím, že každý z nás bude žít v okamžiku a konat dobro a bude ovládat svoji pozornost.

13.01.2017 4 z 5