SoniaShadow SoniaShadow komentáře u knih

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Musím říct, že jsem se u této knihy jsem se někdy bála. Mrtvá těla, sériový vrah, tajemství... Autorka dokázala navodit atmosféru a při nějaký scénách mi přeběhl mráz po zádech. Nejsem fanynka filmových horrorů, ale i když se mi toto vtisklo do paměti, tak jsem to ráda četla, protože jsem věděla, že na mě budou čekat záhady, rozlušťování tajemství a pod. Taky se mi líbí, že Amelia vyrůstala jakoby na hřbitově a tudíž s ním má silné spojení, líbí se mi její pohled na hřbitovy :)

14.07.2014 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Tohle byla moje první kniha v žánru psychologie. A opravdu musím říct, že jsem si nemohla snad vybrat líp. Sice bych upravila komentář na knize z „Tato kniha vás fascinuje" (či něco takového) na „Tato kniha vás zcela ohromí!", protože celá ta kniha je prostě dokonalá. Celé je to psané tak skvěle. Mám pocit, že díky ní jsem se začala více zajímat o psychologii, protože to co Liz Coleyová napsala, mě prostě dostalo.

13.07.2014 5 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Myslím, že tahle série se opravdu liší od katastrofických a zombiovských typů příběhu. Byla a stále jsem sérii unešená a dokážu si představit, že bych jí přečetla několikrát znovu. Nejlepší je, že každý díl přináší jiný příběh, ale přesto jsou v něm nějaké spojitosti... Knihy se mi každopádně moc líbily! :)

13.07.2014 5 z 5