SmileyBear SmileyBear komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Našel jsem to u manželky na stolku.
Taková Softíčková blbina :D
Kdo tyhle sračky čte? :D
Pobožné panny?
Knihu dám jako přečtenou , ale některé nudné pasáže jsem přeskočil achjo... Ztráta času.

23.11.2017 odpad!

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Doporučila mi to manželka...
Hmm ..
Asi jsem extrémista, ale vraha bych zakopal někde v lese v prvním týdnu :)

23.11.2017

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

Stroncák je ultra mega mástr blástr vychytaný příběh. Jako Yobuggella s velkými kousky švábíků? :D WTF ? Nejlepší... A hlava ustřelená autobrokem 12ckou rotující kolem titanu? nééééé!!!!! :D
Atd Atd Atd jsem fakt rád, že to velký Jirka napsal :) Díky díky díky :)
A jestli to někoho nebavilo a nebo se v textu ztráceli?
Je to o tom , že prostě někdo je hnutej jako Jirka a už skoro tuší co jěstě na dalších stranách přijde a doufá, že to přijde!
A někdo nemá ty správný buňky :)

23.11.2017 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Noční klub a celkem vzato Kulhys je pro mě fenoménální spisovatel.
JEstli další "Debil" napíše, že to má něco společného s Twajlajtem, tak ho neměli pustit ze základky, když si nespočítá, že to vyšlo 3 roky předtím :D
Líbí se mi teorie o rozmnožování a sociálních návycích Upejráků atd plus i jiné poznatky mě celkem ohromily a ktomu pořádný nášup toho dobrodrůža a řezničiny se hodí vždy :D

23.11.2017 5 z 5

Záhadné lovkyně Záhadné lovkyně Jean-Pierre Garen (p)

Nejlepší díl z edice Marka Stonea podle mě :)

23.11.2017 4 z 5

Kniha o pravěku Kniha o pravěku Zdeněk V. Špinar

Od té doby co jsem knihu otevřel, jsem poznal jednu ze svých velkých vášní, která mě nepustila doteď :)
Od té doby samosebou se dost věcí i díky novým výzkumům změnilo, ale i tak z nostalgie si jí občas rád prohlédnu :)
Dokonce jsem ted narazil na Hru Ark Survival.. Koupil jsem si kvuli tomu vykoný herní počítač a žiju občas mezi dinosaury lovím je ochočuji chovám a jezdím na nich :D

23.11.2017

Houpací pohádky Houpací pohádky Alois Mikulka

Souhlas.
Moje oblíbená dětská kniha.
Jestli se mi povede někdy být otcem, tak z ní budu číst velmi často a rád :)
Nikdy nezapomenu na Poštovního koně, nebo cihlu vysící ve vzduchu, či veselou školičku a babičku se švestkovými knedlíky či žirafátko, které vozil měsíc na své pouti noční oblohou :)
Když se nad tím tak zamyslím dnes, tak většina hrdinů musela inhalovat rajský plyn :D
Jenže jakodítě jsem se smál až mě boleli tváře a nemohl jsem přestat :)

Chladné zbraně Chladné zbraně Jan Šach

Velmi dobrý atlas zbraní. Moc mě potěšil a často se kněmu vracím.

Slovník antické kultury Slovník antické kultury Radislav Hošek

Velmi dobrý slovník :)