SleepyAllDay SleepyAllDay komentáře u knih

První První Kiera Cass

Sice jsem se celou dobu těšila jaký vlastně bude konec, ale má drahá maminka si to přečetla v knihkupectví a konec mi vyzvonila. Díky mami. Každopádně, když už se to zdálo, že to bude tak jak to bude, zase přišel zvrat, dá se říct napínavé do posledních pár stran. Epilog mi přišel jako vhodná tečka. A to gesto s odvodem k oltáři... pecka. Nechci tu moc prozrazovat, obecně se mi série četla moc pěkně, nemohla jsem se odlepit, těším se na další díl :-) Každopádně, první díl se mi zdál nejpovedenější, poté tento a Elitu... ta by asi ani nemusela být.

Elita Elita Kiera Cass

Nepatrně slabší než Selekce,ale též přečteno jedním dechem i na tajnačku v práci. Už se těším na První... bude princeznou nebo ženou vojáka? tuším, tuším,ale věřím,že autorka překvapí :-)

28.02.2019 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

S prvními stránkami jsem si říkala, ty jo, další Hunger games. Jak jsem knihou postupovala dál a dál, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Chvílemi mi to zase přišlo podobné Amerika hledá topmodelku. Každopádně, Selekce mne nadchla, America je mi moc sympatická. Jisté věci se dají očekávat, z jistých jsem byla docela překvapena. A já pořád nevím, jestli je mi víc symplatický princ Maxon či Aspen? Schválně nečtu hodnocení Elity a První, chci být napnuta do posledního písmenka serie :-)

28.02.2019 4 z 5

Kniha mne ze začátku moc nebavila, nechápala jsem proč ji všichni tak vychvalovali. Ovšem stačilo se začíst a stálo to za to. Místy jsem se smála, byla jsem napnutá jak to celé dopadne. Teď si dávám oddych,ale chystám se na Staletého staříka :-)

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Asi nejslabší díl z celé série.

28.02.2019 3 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Docela jsem ke knize byla skeptická. Téma mafiáni a česká autorka mi k sobě nešlo ani náhodou.
Ale mile, velice mile mne to překvapilo.
Nemohla jsem se od čtení otrhnout; vývin děje je zajímavý a prostě....aaach :-)