Sladenka Sladenka komentáře u knih

Skvělá kniha. Bála jsem se že tajemno bude až přehnané, ale opak byl pravdou. Děj v kombinaci s fotografiemi byl pro mne velmi zajímavý a chytlavý. Pořizuji si druhý díl a těším se až si jej přečtu.

25.07.2015 4 z 5

Z počátku jsem byla mírně pesimistická, vzhledem k neskrotnému narcismu otroka Taity, ale nakonec jsem se do děje neskutečně nechala zatáhnout. Kniha se velmi dobře čte a podrobné popisy nekterých detailů i celkového dění bylo jako bych to prožívala také. Za mne mohu jen doporučit :) ...

20.11.2015 5 z 5

Kam až mě nohy donesou Kam až mě nohy donesou Josef Martin Bauer

Báječná kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem. Film jsem zatím ještě neviděla, ale knihu mohu jen doporučit. Je velmi napínavá a čtenáře opravdu zaujme. Je opravdu neuvěřitelné jakou sílu pro život dokáže člověk v sobě najít. Je to určitě kniha ke které se ráda vrátím.

25.07.2015 5 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Úžasná kniha, poprvé jsem ji četla na střední škole v rámci tématiky 2.SV a dodnes si ji velmi ráda přečtu i popláču. Je zajímavá, chytlavá a děj není nijak natahován ani přehnaný. Mohu jen doporučit těm kteří mají zájem se ponořit do nešťastného milostného příběhu.

25.07.2015 3 z 5