SknihouVrukách SknihouVrukách komentáře u knih

Serafína a roztrieštené srdce Serafína a roztrieštené srdce Robert Beatty

Skvelé zakončenie Serafíny. Napínavé od začiatku až do konca. Serafína nie je jedna z ufňukaných a naivných hrdiniek.

08.04.2018 5 z 5

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

Prvá knižka, ktorú som od Breziny čítala. Dobrá zápletka, aj keď začiatok bol pomalý. Potom sa to rozbehlo a dobre sa kniha čítala. Myslela som si, že to skončí inak.

25.03.2018 4 z 5

Jane Austenová mi prebrala frajera Jane Austenová mi prebrala frajera Cora Harrison

Nápad dobrý, ale príbeh nudný. Neodporúčam. Dávam iba 0,5*/5*

10.03.2018 odpad!

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Fajn kniha. Rýchlo sa čítala.

06.03.2018 4 z 5

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Veľmi milá kniha, rozhodne lepšie ako Denník odvážneho bojka (denník poseroutky). Kniha sa číta rýchlo a ľahko, keďže je písaná ako denník a ešte obsahuje ilustrácie. Jediné mínus je to, že podľa mňa je kniha písaná podľa rovnakého vzorca a situácie sú len odmenené.

26.02.2018 4 z 5

Každý deň sa počíta Každý deň sa počíta Jasmine Warga

Očakávala som viac. Bolo to také trošku nudné. Zápletka priehladná a koniec som tušila od začiatku. 3,5*

21.02.2018 4 z 5

Baletka Anna - Anniny další osudy Baletka Anna - Anniny další osudy Justus Pfaue

Prvá polovica bola slabšia. V tej druhej sa to rozbehlo a ten zvrat na konci ?? Aj keď je to staršia kniha, tak si ju určite niekde zohnajte a prečítajte.

12.02.2018 4 z 5

Ruže a mydlové bubliny Ruže a mydlové bubliny Sonja Kaiblinger

Nemala som žiadne očakávania a táto kniha ma milo prekvapila. Musim uznať, že začiatok bol pomalý, ale potom sa to rozbehlo. Dej bol zaujímavý a hlavná hrdinka sympatická. Romantická linka bola podľa môjho názoru slabá a autorka by ju mohla lepšie prepracovať. A ten koniec ?? Ja chcem vedieť čo bude potom. Keď si to prečítate pochopíte. :)

10.02.2018 4 z 5

Cesta ke slávě Cesta ke slávě Danny White

Užasná knižka. Veľa som sa o nich dozvedela. 4,75*/5*

07.02.2018 5 z 5

Serafina a čarodějná hůl Serafina a čarodějná hůl Robert Beatty

Kniha je lepšia ako jednotka. Je veľmi napínavá a má neočakávané rozlúštenie.

03.02.2018 5 z 5

Strážcovia príbehov Strážcovia príbehov Mechthild Gläser

Bavila ma to. Ale očákavala som viac akcie a tajomstviev. Koniec bol podarený a neočakávaný.

31.01.2018 3 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Občas ma to bavilo a občas zas nie. Verím, že iných to bude baviť po celú dobu.

25.01.2018 4 z 5

Aprílové dievča Aprílové dievča Martina Solčanská

Kniha sa mi páčila. Čítala sa rýchlo. Páčila sa mi viac ako keď som ju čítala pred 2 rokmi.

21.01.2018 4 z 5

Poslední dárek Poslední dárek Wendy Mass

Fajn fantasy pre deti vo veku 10-11 rokov.

16.01.2018 3 z 5

Trinásťroční Trinásťroční Zuzana Štelbaská

Pomerne nudné. Konce otvorené. Druhy diel je lepší. Ak sa nechcete nudiť, nečítajte. :)

24.12.2017 3 z 5

Moje sestra žije na krbové římse Moje sestra žije na krbové římse Annabel Pitcher

Krásny pribeh. Je smutné,že Jamie musel riešiť problémy dospelákov.

21.12.2017 4 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Myslela som si, že dám 4,5*, ale poslednych 200 strán som sa fakt nudila. Keby to bolo trochu kratšie, tak by to bolo lepšie.

12.12.2017 4 z 5

Za trest třináctiletá Za trest třináctiletá Wendy Mass

Najslabší diel z tejto série. čitala som ho v maji.

08.12.2017 3 z 5

Hľadá sa Audrey Hľadá sa Audrey Sophie Kinsella (p)

Milé, vtipné, miestami napínavé čítanie.

07.12.2017 4 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Lepšie ako prvy diel. Viac napínavé, ale iba 3,75*/5* za koniec. Dala by som inak 4*

29.11.2017 4 z 5