michaella03 michaella03 komentáře u knih

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Nádherná, přenádherná a úžasná, úplně úžasná kniha, od které jsem se nedokázala odtrhnout. Smála jsem se, byla překvapená, smutná, naštvaná... Zkrátka všechny emoce. Dala mi víc, než jsem sama čekala. A filmové zpracování? Natočeno přesně podle knihy, a to doslova. A kdyby bylo pokračování...

04.07.2017 5 z 5

Každý má svou lajnu Každý má svou lajnu Petra Dvořáková

Kniha byla výborná, přečetla jsem ji za jeden den. Možná je to tím, že je určená pro mou věkovou kategorii.
Adam, Martin, a Kateřina mi byli sympatičtí již od začátku, Richarda jsem začala chápat a mít ráda až ke konci knihy, kde se vše vyjasnilo. Eliška byla dle mého názoru skoro celý příběh zahalená jakousi mlhou, ale i ta se "vytratila" na konci děje.
Knihu mohu jen doporučit ;) :)

16.06.2017 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Kniha ušla, konec dobrý. Catinu matku zrovna v lásce nemám. Kdyby série skončila druhým dílem, vůbec bych se nezlobila :). Ale jinak skvělé

25.03.2017 4 z 5

StarDance ... když hvězdy tančí StarDance ... když hvězdy tančí Bohuslava Holubová

Krásná kniha, mnoho fotografií a informací. Pro ty, kteří mají rádi StarDance doporučuji.

18.03.2017 5 z 5

Tajemství katakomb Tajemství katakomb Tom Egeland

Příjemné, oddechové čtení, skvělá zápletka :)

07.02.2017 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Dobrý příběh, s Cat jsem se v mnoha scénách sžívala. Lorenzo byl úžasný:) Ostatní postavy jako Alessandra, Cipriano, Catina teta..... dobré. Určitě si přečtětě:)!!!!!

02.02.2017 4 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Nádherná kniha.Myslela jsem si, že když je příběh vyprávěný z pohledu Alessandry, že mě to nebude vůbec bavit. Ale to jsem se hodně spletla. Alessandřin pohled na 21. století se mi moc líbil. Některé scény.....super :D. A Austin..... dokonalej. Spolu s Alessandrou byli nejlepší postavy. Less jsem si oblíbila ještě víc než Cat. A konec knihy (ten úplný ne), mě trochu překvapil. Zcelé trilogie nejlepší kniha.
Určitě doporučuji!!!!!

02.02.2017 5 z 5

Hunger Games 1–3 (box) Hunger Games 1–3 (box) Suzanne Collins

Nejlepší knihy, které jsem kdy četla. Paráda.

23.10.2016 5 z 5

Přes okraj propasti Přes okraj propasti Norah McClintock

Pěkná knížka, pro mě neočekávaný konec. Doporučuji. :)

23.10.2016 4 z 5