Shakespeare Shakespeare komentáře u knih

Ďábelský hrabě Ďábelský hrabě Deborah Simmons

Jedním slovem KOUZLO, tajemné, překvapivé a hlavně žádné odbočky. Má to ten správný spár, který vás v dané chvíli rozesměje, ale i uchopí vaše srdce.

25.07.2014

Magnátova manželka Magnátova manželka Miranda Lee

Opravdu krásné, jak se člověk poučí z vlastní minulosti a najde to co si myslel, že nechce a ani nepotřebuje.

25.07.2014

Rozpolcené srdce Rozpolcené srdce Arnette Lamb

Nádherné. Ma úplně prvni knížka, která me do dnes nutí jít a koupit si další Roman

04.02.2014 5 z 5

V erbu slunce V erbu slunce Arnette Lamb

Vázne skvěle, příběh, ktery je dnes často zfilmovaný, hlavni hrdina - dvojí tvar

04.02.2014

Zkrocený netvor Zkrocený netvor Amanda Quick (p)

Úžasné. Přečetla jsem to jedním dechem. Krasne zkrocení i bez walt disney :)

22.07.2013 4 z 5

Noc s nepřítelem Noc s nepřítelem Catherine Mann

krásné, okouzlující, pulzující, ale každý to čeká a nakonec to tak i dopadne, rodina jde k šípku, láska vítězí :)

24.02.2013 5 z 5

Vyvolené srdce Vyvolené srdce Barbara Cartland

komplikované, zamotané a nepřehledné, a naprosto jistý konec...

24.02.2013

Vezmeš si mě? / Nejdražší dar Vezmeš si mě? / Nejdražší dar Jennie Adams

Krásný příběh, který je velmi impozantní, ale zároveň je to jen příběh pro osamělé noci, kéž by to takhle bylo i ve skutečnosti :)

24.02.2013

Nevěsta k narozeninám Nevěsta k narozeninám Jessica Hart (p)

Všechno dokola se odvíjí, kdyby se to dalo více do pohybu, bylo by to excelentní

Marketingová komunikace Marketingová komunikace Miroslav Foret

Skvělý návod jak si založit reklamku, příběhy, které jsou skutečné a na nich je postavena celá kniha, moc mi pomohla při zkoušce z marketingu, vřele doporučuji. :)

Hříšný polibek Hříšný polibek Jo Goodman

Kouzelné, báječné a móóóóc fajn

Milovat vévodu Milovat vévodu Jo Goodman

zdlouhavé, nekonečné, mohlo by to být méně rozpustilé

Osudový flirt Osudový flirt Jo Goodman

Úžasná hra na kočku a na myš, kdo dříve přizná kdo je kdo. Dokonalé, jen ten závěr je trošku přitaženo za vlasy

Společníci Společníci Sara Orwig

okouzlující a podmanivý emilio získá co chce, a on chce brittany- neměla sebemenší šanci :))

01.09.2012

Pokušení Pokušení Jo Beverley

kouzelné počtění o neúplném zneuctění a kouzlu polibku, ovlivní vás to a cítíte s hlavní hrdinkou

15.06.2012

Bývalá milenka Bývalá milenka Rebecca Hagan Lee

úžasné, čtu to dost často, nejlepší jsou punčocháče

14.05.2012

Sladké pouto / Dědictví s podmínkou Sladké pouto / Dědictví s podmínkou Emilie Rose

nejblíže je nám ten koho chceme

12.05.2012

nedej na první pohled, nikdy !!!

12.05.2012

Dávný milenec / Než přijde ten pravý Dávný milenec / Než přijde ten pravý Merline Lovelace

není radno si něco přát, když nemáte na následky

12.05.2012

dávno není v lásce nějaký časoměřič