Shakespeare

Ďábelský hraběĎábelský hraběDeborah Simmons

Jedním slovem KOUZLO, tajemné, překvapivé a hlavně žádné odbočky. Má to ten správný spár, který vás v dané chvíli rozesměje, ale i uchopí vaše srdce.

25.07.2014

Magnátova manželkaMagnátova manželkaMiranda Lee

Opravdu krásné, jak se člověk poučí z vlastní minulosti a najde to co si myslel, že nechce a ani nepotřebuje.

25.07.2014

Rozpolcené srdceRozpolcené srdceArnette Lamb

Nádherné. Ma úplně prvni knížka, která me do dnes nutí jít a koupit si další Roman

04.02.2014

V erbu slunceV erbu slunceArnette Lamb

Vázne skvěle, příběh, ktery je dnes často zfilmovaný, hlavni hrdina - dvojí tvar

04.02.2014

Zkrocený netvorZkrocený netvorA. Quick (pseudonym)

Úžasné. Přečetla jsem to jedním dechem. Krasne zkrocení i bez walt disney :)

22.07.2013

Noc s nepřítelemNoc s nepřítelemCatherine Mann

krásné, okouzlující, pulzující, ale každý to čeká a nakonec to tak i dopadne, rodina jde k šípku, láska vítězí :)

Vyvolené srdceVyvolené srdceBarbara Cartland

komplikované, zamotané a nepřehledné, a naprosto jistý konec...

Vezmeš si mě? / Nejdražší darVezmeš si mě? / Nejdražší darJennie Adams

Krásný příběh, který je velmi impozantní, ale zároveň je to jen příběh pro osamělé noci, kéž by to takhle bylo i ve skutečnosti :)

24.02.2013

Nevěsta k narozeninámNevěsta k narozeninámJ. Hart (pseudonym)

Všechno dokola se odvíjí, kdyby se to dalo více do pohybu, bylo by to excelentní

Marketingová komunikaceMarketingová komunikaceMiroslav Foret

Skvělý návod jak si založit reklamku, příběhy, které jsou skutečné a na nich je postavena celá kniha, moc mi pomohla při zkoušce z marketingu, vřele doporučuji. :)

Hříšný polibekHříšný polibekJo Goodman

Kouzelné, báječné a móóóóc fajn

Milovat vévoduMilovat vévoduJo Goodman

zdlouhavé, nekonečné, mohlo by to být méně rozpustilé

Osudový flirtOsudový flirtJo Goodman

Úžasná hra na kočku a na myš, kdo dříve přizná kdo je kdo. Dokonalé, jen ten závěr je trošku přitaženo za vlasy

SpolečníciSpolečníciSara Orwig

okouzlující a podmanivý emilio získá co chce, a on chce brittany- neměla sebemenší šanci :))

01.09.2012

PokušeníPokušeníJo Beverley

kouzelné počtění o neúplném zneuctění a kouzlu polibku, ovlivní vás to a cítíte s hlavní hrdinkou

15.06.2012

Bývalá milenkaBývalá milenkaRebecca Hagan Lee

úžasné, čtu to dost často, nejlepší jsou punčocháče

14.05.2012

Sladké pouto / Dědictví s podmínkouSladké pouto / Dědictví s podmínkouEmilie Rose

nejblíže je nám ten koho chceme

12.05.2012

nedej na první pohled, nikdy !!!

12.05.2012

Dávný milenec / Než přijde ten pravýDávný milenec / Než přijde ten pravýMerline Lovelace

není radno si něco přát, když nemáte na následky

12.05.2012

dávno není v lásce nějaký časoměřič

12.05.2012

Nečekaná nadílka / Angličanovo přáníNečekaná nadílka / Angličanovo přáníKathie DeNosky

přání, pche - zase mužská nadřazenost

12.05.2012

Příběh jako z Hollywoodu / Angličanovo přáníPříběh jako z Hollywoodu / Angličanovo přáníCarole Mortimer

naprosto skvělé a úchvatné, sepsáno tak jak to má být :)

Cesty osudu / Svádění z pomstyCesty osudu / Svádění z pomstyYvonne Lindsay

pomsta bývá zrádná a jemu se to dosti vymstí :)

Cesty osudu / Svádění z pomstyCesty osudu / Svádění z pomstyYvonne Lindsay

smutný příběh dvou lidí, kteří ztratili naději, ale nalezli ji opět ve svých náručích

12.05.2012

Hledá se snoubenka / Setkání pod jmelímHledá se snoubenka / Setkání pod jmelímNatasha Oakley

na způsob samotář v seattlu, jen změna seznámení

Filmový příběh / Růže za milionFilmový příběh / Růže za milionCarole Mortimer

nedá se koupit vše a richard to pozná na vlastní kůži, chachacha

Filmový příběh / Růže za milionFilmový příběh / Růže za milionCarole Mortimer

naprosto neskonalé a okouzlující :)