Osudový flirt

Maškarní ples právě vrcholí a Cybelline Caldwellová podléhá svému půlnočnímu milenci, neznámému muži, který zpečetí její osud. Avšak hned s příchodem rána se bezohledná svůdnice mění v odhodlanou a citlivou ženu, rozhodnutou opustit Londýn i vpomínky s ním spojené. Pokušení ji však následuje. Christopher Hollings, hrabě z Ferrinu, muž špatné pověsti, kterého postavila před nestydatou výzvu, je odhodlán jí dokázat, že jen jedna noc nestačí. Ferrin po téměř detektivním pátrání odhalí totožnost své milenky, aby jí pak překvapen a fascinován stanul tváří v tvář. Brzy pozná, že jeho vyvolená je obestřena tajemstvím a že jí hrozí velké nebezpečí. Ferrin ví, že musí nejprve rozluštit všechny záhady... Jedině tak se bude moci domáhat Cybellininy společnosti pro všechny další noci. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125733/osudovy-flirt-125733.jpg 4.330

Grantham 2.

Vydáno, Levné knihy

One Forbidden Evening, 2006

Kniha Osudový flirt

vcielka
06.08.2020

Zaujimavo autorka popisuje. Neviem to celkom pomenovat, ale pride mi to chovanie postav take prirodzene a s dorazom na detaily pricom to nevyznieva ako opis plny omacky a zbytocnosti. Mozno ako zmysel pre prirodzeny detail? Tato vlastnost sa mi na tychto knizkach v tejto serii najviac paci. Hrdinovia su tiez fajn. Hlavne muzsky. Taka ta strhujuca romabtika uz akosi chyba. Hrdinovia sa ku svadbe prehryzu akosi postup e. Hlavne chlap vzdy vie ako prvy, ze si tu zenu chce vziat. Vdaka tomu, ze tu lasku z nich akosi necitim, zamyslam sa vzdy, ako k tomu rozhodnutiu ozenit sa, kedze vzdy sa jedna o stareho antisobasbeho mladenca, dospel :) inak vrelo odporucam

Lee7
20.02.2018

Kniha pěkná, autorka se čte lehce a svižně.

havrmoni
24.01.2017

Mě se to líbilo moc,místy víc než první díl. Tato autorka umí,mám ráda její knihy. Možná je to tím,že se za tímto ženským jménem skrývá muž.

oliviet
30.05.2015

No místy bych knihu přirovnala k " co se vleče, neuteče", ale příběh pěkný.

miruska1
02.10.2014

veľmi pekny pribeh i keď si myslim,že ak by tam par veci nebolo napisanych vobec by to nevydilo

Shakespeare
04.01.2013

Úžasná hra na kočku a na myš, kdo dříve přizná kdo je kdo. Dokonalé, jen ten závěr je trošku přitaženo za vlasy