Hříšný polibek

Hříšný polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116198/bmid_hrisny-polibek-QxU-116198.PNG 4 30 6

Grantham série

< 3. díl

Emma Hathawayová je od přírody plachá žena. Dramatické výstupy obvykle přenechává vzpurné sestřenici Marisol, přesto je kvůli ní zatažena do nebezpečné hry, při které málem přijde o život. Emma si uvědomuje, že celá záležitost ještě neskončila, ale nikdo z příbuzných jí to nevěří. Naopak začnou kolovat pomluvy, že zešílela. Emma se rozhodne obrátit na jedinou osobu, která by jí mohla pomoci... Restella Gardnera předchází chvályhodná pověst džentlmena, který se nikdy nedokázal otočit zády k ženě v nouzi. Souhlasí, že Emmě pomůže. Je přesvědčen, že kráska se zelenomodrýma očima může nabídnout mnohem víc, než se na první pohled zdá. Svým citům se však zdráhá podlehnout dříve, odkud neodhalí Emmě hrozící nebezpečí. Pokud by se pokušení oddal příliš brzy, mohl by ji navždy ztratit...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

If His Kiss Is Wicked , 2007

Ála1968
09.02.2023 3 z 5

Bylo tam hodně napětí,přesto to bylo celkem odhalitelné.Ale nebylo to vůbec špatné.

vcielka
19.07.2020 5 z 5

Autorka ma silny zmysel pre detail okamihu a dynamicky opis. Malokedy taketo cosi vidno v knihach tohto typu. Dokonca ma kniha aj zmysluplny a prepracovany dej. Dialogy nie su plytke. Prave naopak. Zachytava ich az prilis realisticky a inteligentne. Niekedy viedli take dialogy, ktore som si musela precitat viac raz, aby som ich vstrebala. Som rada, ze som na knihu nahodou natrafila. Jedine, co zamrzi, ze autorku akosi prestali pred casom nasinci vydavat. To je velke sklamanie. Na konci knizky som si uvedomila, ze ta naivna romantika, kvoli ktorej zeny (a ja) vacsinou cervenu kniznicu citaju, akosi chyba a vobec mi to nevadilo :)

havrmoni
26.01.2017 5 z 5

Další pěkná kniha. Možná víc napětí než romantiky,ale mě to nevadí. Líbila se mi tak jak je.

miruska1
05.10.2014 3 z 5

Docela som postradala romantiku,ale ak by sa taka tretiny textu (podľa mňa zbytočneho textu) dala preč bola by to dosť dobra detektivka.

Shakespeare
04.01.2013

Kouzelné, báječné a móóóóc fajn

modranka
21.05.2012 3 z 5

kniha mohla mať pokojne o 100 strán menej. Niektoré scény zbytočné, nudné. Uberám hviezdičku aj za to, že vydavateľ začal vydávať sériu od jej tretej časti. Preto hlavná mužská postava pôspobí plocho.

Anglie 19. století

Jo Goodman