Bývalá milenka

Bývalá milenka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47867/marquess-of-templeto-47867.jpg 4 33 8

„Já, George Ramsey, patnáctý markýz z Templestonu, ukládám na svého legitimního syna a dědíce, Andrewa Ramseye, povinnost podporovat mé drahé mílenky i každé žijící dítě jím narozené v následujících devíti měsících po mé smrti. Každý potomek bude nahlížen jako odkaz jeho matky, bude uznán jako dítě patnáctého markýze z Templestonu a bude mu poskytnuto věčné právo volně disponovat podílem jeho matky z mého majetku pro sebe i pro své legitimní dědice v souladu s mým přáním, jak je stanoveno v mé poslední vůli a závěti." První část trojdílné strhující rodinné ságy Rebeccy Hagan Leeové o lásce a nenávisti, zradě a pomstě, paměti a zapomnění, pošetilosti rozumu a věčnosti citu, lidské pomíjivosti a nezvratnosti osudu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Once a mistress , 2001

Ála1968
09.02.2023 3 z 5

Začátek mě moc nechytil.Potom už to bylo lepší.Za mě odpočinková romantika

petraj30
15.02.2021 3 z 5

I navzdory vysokému hodnocení jsem očekávala něco jiného. Autorka na začátku popisovala věci a okolnosti tak ledabyle, jako by se očekávalo, že už to má čtenář někde načtené. Přišlo mi to, jako bych nastupovala už do rozjetého vlaku. Ale budiž. Asi od poloviny to byl celkem plynulý a čtivý příběh, celkem pěkný, nicméně melancholický.
Vždy na konci kapitoly bylo zmíněno jméno překladatele. Co kapitola to jiný překladatel. Možná i to má za následek celkový zmatek.
Bohužel mě tento příběh tolik neoslovil, proto se raději vzdávám čtení následujících dílů této série. I tento díl jsem pročítala jen tak jedním okem a myslím, že u dalších dílů, by to bylo ještě horší.

luci33
04.03.2020 4 z 5

Neurazí, nezaujme, taková nemastná, neslaná, překlad děsný.

Jája92
28.01.2018 3 z 5

Průměrná kniha, typický červená knihovna, nebylo to nic, co by mě ohromilo.

havrmoni
12.10.2016 3 z 5

Začátek takový chaotický až jsem měla strach,že čtu od prostředka. Pak se začali osudy a vztahy rozplétat a co bylo před a mezi tím než se zas viděli. No až cca v polovině se to rozjelo. Pak jsem zas byla zvědavá jak to skončí a i překvapenà na konci. Co mi vadilo nejvíce oproti té druhé sérii je,že už tam není to něco-nemám lepší vysvětlení než,že když jsem četla cítila jsem a teď jsem jen četla slova. Jo a punčochy byly roztomilé.

havrmoni
12.10.2016 3 z 5

Začátek se mi zdál tak strašně chaotický a zmatený,že jsem měla pocit,že se něco popletlo a jà čtu prostředek. No pak se začalo rozplétat to zapletené a vyjasňovat se vztahy a jak to bylo před lety a co kdo za tu dobu dělal a tak. Cca od půlky se to četlo dobře a i když jsem asi tušila co se hrdince stalo byla jsem napnutà až do konce a překvapená odhalením. Jo a punčochy,to bylo hezké.

Evaevelína
17.06.2014 2 z 5

kniha je kombinace několika překladatelů /asi studentů/ a proto je dějově nijaká.Knihu jsem dočetla jen ze zvědavosti co se Wren kdysy stalo.Za mě teda nic moc.

Shakespeare
14.05.2012

úžasné, čtu to dost často, nejlepší jsou punčocháče

americká literatura romance

2003  85%Nevěsta na ocet