Schobul Schobul komentáře u knih

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Suverénně nejhorší Kotleta, příběh tak plytký a nezajímavý, že jsem měl co dělat, abych jej vůbec dočetl. Celou knihu mi bylo jedno, co se v ní děje, příběh v podstatě nezačínal a ani nekončil, byla to taková krátká epizoda, která nebyla ničím výjimečná. A to Bratrstvo krve můžu hodně.

18.02.2016 2 z 5

Silo Silo Hugh Howey

55% První třetina knihy je cesta peklem, doslova. Druhá je asi nejlepší, konec opět natahovaný. Po nadšených recenzích jsem očekával pecku, ale ta se bohužel nekonala.

02.09.2014 3 z 5

Plášť Plášť Joe Hill (p)

Zneklidňující příběh, který je všechno jen ne veselý. Bylo by zajímavé zjistit něco i o původu schopností nášivky, to se bohužel v této deluxe edici nedozvíme.

12.06.2016 5 z 5

Žrádlo pro psy Žrádlo pro psy Darek Šmíd

Bohužel, asi zatím nejslabší díl série - ještě horší než Kruté stroje. Skoky v čase a prostoru mohou být přínosné, ale musí se to umět. Tady se to bohužel moc nepovedlo. Ano, kniha měla občas světlejší místa, ale těch bylo zoufale málo. Kvituji s povděkem, že se autor odvážil odstoupit ze zavedeného rámce předchozích dílů, ale bohužel to zůstalo tak na půl cesty. Příště to snad bude lepší.

12.09.2015 2 z 5

Nevracej se Nevracej se Lee Child

Bohužel se musím přidat k těm, co knihu nevynáší do nebes. První 1/2 - 3/4 knihy super, říkal jsem si, kdo ví, co za tím vším bude, ale celkové rozuzlení mě velmi zklamalo. Tohle není hodno příběhu Jacka Reachera.

18.07.2014 3 z 5

Muž na odstřel Muž na odstřel Lee Child

Asi nejhorší kniha ze série. Po velmi kvalitních předchozích dílech přišlo tohle... Jak mám rád celou sérii, tak tuhle knihu byl dost velký problém dočíst. Zbytečně zamotané, bez jasného padoucha a to rozřešení na konci, jako by došly nápady. Uvidíme, co přinese zatím poslední díl.

02.07.2014 2 z 5

Želvy Ninja: Menu číslo 1: Jedinečný originál Želvy Ninja: Menu číslo 1: Jedinečný originál Kevin Eastman

Skvělé, skvělé, skvělé! Přesně tak, jak jsem je znal z prvních komiksů, které se u nás vydávaly - příběh se postupně vybavoval v mysli, jak jsem postupoval ke konci komiksu. Už aby bylo pokračování!

12.09.2015 5 z 5

Želvy Ninja: Menu číslo 2: Jedinečný originál Želvy Ninja: Menu číslo 2: Jedinečný originál Kevin Eastman

Velmi dobrý díl (4 časopisy). Měl jsem trochu obavy, že se laťka nastavená z prvního čísla neudrží, ale příběh je opravdu svižný, dramatický a v rámci žánru i poměrně vážný. Největší slabinou jsou dva měsíce čekání na další číslo...

12.09.2015 5 z 5

Na útěku Na útěku Patrick Lee

První polovina nadupaná k prasknutí, v závěru bohužel trochu došel dech, ale i tak velmi nadprůměrný thriller.

30.09.2014 4 z 5

Želvy Ninja: Menu číslo 3: Jedinečný originál Želvy Ninja: Menu číslo 3: Jedinečný originál Kevin Eastman

Už aby přišel i Krank, to vydávání série jednou za 2 měsíce me zabije...

13.11.2015 5 z 5

Síť přízraků Síť přízraků Ondřej Nečas

Zatím asi nejlepší díl série. Vtipné, přímočaré, má to spád a navíc dobrou myšlenku. Už jsem pomalu začal lámat hůl nad celou sérií, ale díky tomuto dílu budu rozhodně pokračovat.

25.07.2014 4 z 5

Kruté stroje Kruté stroje Ondřej S. Nečas (p)

Než se příběh rozjel, byl najednou konec. Škoda "délky", jinak by byla větší spokojenost, takhle to byla opravdu spíš jednohubka.

08.04.2013 4 z 5