Želvy Ninja: Menu číslo 3: Jedinečný originál přehled

Želvy Ninja: Menu číslo 3: Jedinečný originál https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271366/mid_zelvy-ninja-menu-cislo-3-ECC-271366.jpg 4 59 59

Želvy Ninja série

< 3. díl

Ve třetím menu Želv Ninja se Michelangelo vydává na nákupy dárků, mistr Tříska se v příběhu z minulosti podělí o své tělo, Donatello potká nového přítele – slavného kreslíře Jacka Kirbyho a Leonardo ve druhém Vánočním příběhu staré nepřátele.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Comics Centrum

Teenage Mutant Ninja Turtles: Color Classics: The Works: Volume 2: Fresh & Delicious , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Želvy Ninja: Menu číslo 3: Jedinečný originál. Přihlašte se a napište ho.

memphisz
03.12.2023 4 z 5

Ještě lepší než předchozí díl. Vánoční atmosféra New Yorku skvěle sedla v předvánočním čase (prosinec 2023). Krátké příběhy mi k Želvám sedí, stejně jako přesně odměřená směs akce a zábavy. Tohle mě opravdu bavilo.

hroubek
03.06.2022 4 z 5

Velká akční jízda. Povedený, zábavný a hlavně moc dobrý komiks. Čtení tohoto komiksu mě vykouzlilo úsměv na tváři. Je dobře napsaný, a nádherně nakreslený s krásnými barvy. Užil jsem si to a na konci jsem byl naštvaný, že další díly nikdy nebudou. Obrovská škoda.

Andrée
08.02.2021 4 z 5

O trochu slabší menu než bylo to předchozí, avšak poslední příběh mě pěkně navnadil. Škoda jen, že dalšího pokračování se v ČR nejspíš jen tak nedočkáme, jestli vůbec.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Želvy Ninja: Menu číslo 3: Jedinečný originál v seznamech

v Právě čtených1x