Želvy Ninja: Menu číslo 3: Jedinečný originál

Želvy Ninja: Menu číslo 3: Jedinečný originál https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271366/mid_zelvy-ninja-menu-cislo-3-ECC-271366.jpg 4 59 11

Želvy Ninja série

< 3. díl

Ve třetím menu Želv Ninja se Michelangelo vydává na nákupy dárků, mistr Tříska se v příběhu z minulosti podělí o své tělo, Donatello potká nového přítele – slavného kreslíře Jacka Kirbyho a Leonardo ve druhém Vánočním příběhu staré nepřátele.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Comics Centrum

Teenage Mutant Ninja Turtles: Color Classics: The Works: Volume 2: Fresh & Delicious , 2013

memphisz
03.12.2023 4 z 5

Ještě lepší než předchozí díl. Vánoční atmosféra New Yorku skvěle sedla v předvánočním čase (prosinec 2023). Krátké příběhy mi k Želvám sedí, stejně jako přesně odměřená směs akce a zábavy. Tohle mě opravdu bavilo.

hroubek
03.06.2022 4 z 5

Velká akční jízda. Povedený, zábavný a hlavně moc dobrý komiks. Čtení tohoto komiksu mě vykouzlilo úsměv na tváři. Je dobře napsaný, a nádherně nakreslený s krásnými barvy. Užil jsem si to a na konci jsem byl naštvaný, že další díly nikdy nebudou. Obrovská škoda.

Andrée
08.02.2021 4 z 5

O trochu slabší menu než bylo to předchozí, avšak poslední příběh mě pěkně navnadil. Škoda jen, že dalšího pokračování se v ČR nejspíš jen tak nedočkáme, jestli vůbec.

Ma-ra
11.05.2020 4 z 5

Asi nejslabší díl, ale stále jsem se bavil. Nejvic se mi líbila část s "Marveláckým" Jackem Kirbym. A nejvíc smutná mi přišla ta poslední, která nás měla nalákat na další pokračování, kterého se pravděpodobně v ČR už nedočkáme...

Atlantis
21.04.2020 3 z 5

Za mě zklamání. Chápu, že když tenhle díl vycházel, nemohl nikdo vědět, že je poslední (aspoň doufám), ale tahle slabotka je na závěr jako kopanec mezi nohy pro fanoušky TMNT.
Jednotlivé samostatné epizody sice navozují pocit seriálu, ale kde je nějaké epické dobrodružství, jako v předchozím díle? Navíc poslední příběh má z nějakého důvodu méně detailní kresbu.
Řeknu to takhle - z prvního i druhého dílu si budu určité scény pamatovat, z trojky ne. Jedna hvězda navíc z nostalgie.

Disease
21.09.2017 2 z 5

"Undergroundový komiks pro dospělé"? Tak to tedy určitě ne.

babyboar
27.07.2017 5 z 5

Želvománie z dětství se mi vrací na mysl i s odstupem 25 let. :-D Hodnotím asi neobjektivně, nejsem znalec komiksů. Také se mi líbí obálky původních amerických komiksů vložené do tohoto čísla.

Proč není ten slibovaný 4. díl, na který odkazuje trojka?

borknagar
20.12.2015 4 z 5

Komiksové želvy jedou a nedivím se její oblíbenosti u čtenářů. Tři kratší příběhy + příběh, který nás navnadí na další pokračování. Kresba se každým sešitem zlepšuje a k želvám nádherně sedí. Vydávat tohle dílko u nás, byl velmi dobrý tah a čtenáři nad želvákama chutně mlaskají a dožadují se dalších a dalších dílů.....

martinstefko
19.11.2015 4 z 5

Pokud jsem tvrdil, že předchozí díl byl zakončen tak nějak obyčejně, že člověk nevěděl, na co se má těšit, tak tentokrát je jasné, na co se těšit, a čtenář je navnazen na další dění. I když se z příběhů vytratila drsnost a krev a ony skutečně připomínají příběhy tak, jak je známe, přesto si nemůžu pomoct, ale tyhle samostatné epizody fungují skvěle a dávají čtenáři to, co od želváků požaduje - akci, zábavu a příběh, který nebude jen stagnovat. Všeho je zde dost, navíc v parádní kresbě, která mě dostává stále víc a víc. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/11/1041-zelvy-ninja-menu-cislo-3-80.html

Schobul
13.11.2015 5 z 5

Už aby přišel i Krank, to vydávání série jednou za 2 měsíce me zabije...

3DD!3
11.11.2015 5 z 5

U kousku s Donatellem jsem se vrátil do dětství, kdy jsem ten příběh četl poprvé (speciální série, vždy o jednom z želváků) a chvíli se rochnil v nostalgii. Příběhově se moc neposouváme, ovšem finále, které vrací do hry hlavní svini mě navnadilo na další díl. I po těch letech, želvy stále baví.

želvy Ninja

Autoři knihy