Scheila Scheila komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Myslím že tato kniha by měla být povinnou četbou žákům 9tých ročníků. Měli by sepsat esej na to co z knihy cítili a jaký na ní mají názor, co zažívaly při jejím čtení.
Je to velice silná a emotivní kniha.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Malá, velká kniha. Kniha plná emocí, plná moudrosti a kouzel. Popravde jsem ji zacinala cist uz po treti, nikdy jsem se nedostala za otevreneho a zavreneho chrestyse, jednou jsem nemela co delat a tak jsem se do ni pustila. Zhltla jsem ji jednim dechem, ale zanechala ve me velkou stopu. Ctu si ji pokazde kdyz jsem smutna, vesela, zamyslena a i kdyz nevim co dal mam delat a jsem v koncich. Vzdy v knize najdu neco noveho a vzdy to co prave potrebuji slyset. Myslim si že malý princ existuje a díky teto knize nam predava informace ktere prave potrebujem..
opravdu doporucuji precist

05.07.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tato kniha se mi velice líbila, ze zacatku jsem chvilku dumala a bylo tezke pro me se v tom vyznat. Od zacatku mi nesedel Munch. S Miou jsem byla zvedava jak to dopadne, ale nedokazala jsem si predstavit, jak z takove trosky muze byt dobra vysetrovatelka.
Postupem casu jsem si Muncha oblibila a Miu rovnez tak. Kniha byla velmi napínava, hltala jsem kazde pismenko. Uz se tesim na dalsi dil o Munchovi a Mie, soví hnízdo.