šárofka šárofka komentáře u knih

Nejhorší děti na světě Nejhorší děti na světě David Walliams

Kniha vypadala dobře, ale nějaké části byly pro mě špatné na čtení, protože si vše živě představuji, a třeba ten Dloubal Dan.... jednoduše nějaké příběhy byly dobré, některé špatné. Jinak super nápad něco takového vymyslet.

28.10.2023 4 z 5

Do pekla a zpátky Do pekla a zpátky Jochen Till

Dobrodružná kniha o partě dětí, kteří se vydali zachránit Luciferova tátu do pekla.

27.10.2023 5 z 5

Můj milý deníčku - Moje džíny jsou fakt děsný Můj milý deníčku - Moje džíny jsou fakt děsný Jim Benton

Zábavná kniha o holce co si myslí, že její džíny jsou posedlé duchem.

27.10.2023 5 z 5

Kluk v sukních Kluk v sukních David Walliams

Super kniha, taková jednohubka kterou jsem přečetla za hoďku. Určitě doporučuji :)

15.10.2023 5 z 5

Ďábelská zubařka Ďábelská zubařka David Walliams

Super kniha, určitě doporučuji. Kniha byla napínavá a hodně jsem se pobavila.

15.10.2023 5 z 5

Lichožrouti se vracejí Lichožrouti se vracejí Pavel Šrut

Kniha má zajímavé pokračování, styl psaní se mi líbí, příběh taky pěkný a další díl vyzkouším. Mínus 1 hvězda, nešlo mi se začíst a někdy mě to i přestávalo bavit.

08.10.2023 4 z 5

Bestie z Buckinghamského paláce Bestie z Buckinghamského paláce David Walliams

Velmi hezká, občas i vtipná kniha o princovi, který se snaží zabránit Lordu Protektorovi, aby získal vládu nad Velkou Británií.

28.09.2023 5 z 5

Neotvírat! Rezavé! Neotvírat! Rezavé! Charlotte Habersack

Super kniha stejně jako předchozí díly. Někdy bych si taky přála vyzkoušet jaké to je, když je menší gravitace.

Příšerná teta Příšerná teta David Walliams

Takovou tetu určitě nechceš. :) Knížka byla vážně super, autora mám ráda. Píše super vtipné a originální knížky.

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

Byla to super knížka. Dokázala jsem si některé situace dobře představit, protože mám také sourozence.

Pekelně dobrá parta Pekelně dobrá parta Jochen Till

Super kniha, velmi se mi celkově líbí celá série, velmi napínavé a určitě zkusím další díly :)

17.09.2023 5 z 5

13 pater 13 pater Andy Griffiths

Šílená kniha o dvou klucích kteří žijou na stromě s třinácti patry. Kniha je velmi bláznivá a také plná obrázků. Zajímalo by mě, kolik jim třeba tak bylo, protože sice bydleli sami, ale vypadali a chovali se jako děti.

06.09.2023 4 z 5

Kočka plus pes Kočka plus pes James Patterson

Super kniha, velmi mě zaujala příběhem, pár obrázky a vše bylo velmi hezky napsané. Doufám že možná vyjde další díl. :)

06.09.2023 5 z 5

Poslední cesta do podzemí Poslední cesta do podzemí Roderick Gordon

Kniha supr, určitě doporučuji milovníkům dobrodružství, ale série je opravdu dlouhá což není špatně, ale kniha mě přestává bavit a kdyby toto nebyl poslední díl, určitě bych to nedočetla.

27.08.2023 3 z 5

Bojovníci za lepší svět Bojovníci za lepší svět James Patterson

Supr kniha moc mě pobavila a užila jsem si to a je mi líto že nejsou další díly.

16.08.2023 5 z 5

Volný pád do podzemí Volný pád do podzemí Roderick Gordon

Super kniha. Někdy to zní hodně reálně a někdy zas ne. Určitě doporučuji, pokud se vám líbily předchozí díly.

10.07.2023 5 z 5

Poslední děti na Zemi a král nočních můr Poslední děti na Zemi a král nočních můr Max Brallier

Super kniha , milovníkům dobrodružství doporučuji.

20.06.2023 5 z 5

Poslední děti na Zemi a průvod zombií Poslední děti na Zemi a průvod zombií Max Brallier

Supr knížka, moc jsem si ji užila :)

19.06.2023 5 z 5

Hlouběji do podzemí Hlouběji do podzemí Roderick Gordon

Fajn kniha, určitě si přečtu 3. díl

19.06.2023 5 z 5

Děsná dvojka dělá psí kusy Děsná dvojka dělá psí kusy Jory John

Vtipná knížka o pravém přátelství

08.05.2023 5 z 5