sarah2851 sarah2851 komentáře u knih

Bible Svatá Bible Svatá neznámý - neuveden

Každý překlad jiný, nicméně jsem jich četla daleko víc a dělalo mi to trošku problém. Našla jsem tam, ale i něco co mě zaujalo ( Daniel, Korintským, Zjevení Janovo). Myslím, že přečtením se nedá nic zkazit. Je to zajímavé čtení.

Asylum Asylum Madeleine Roux

Mě se kniha velmi líbila. Těším se na pokračování.

Problémy zazobaný holky Problémy zazobaný holky Babe Walker

Moje nejoblíbenější kniha. Nechtěla jsem se od ní odtrhnout ani na vteřinu. Pravda, je to hodně o sexu a občas mi Babe přišla jako obyčejná děvka, sorry za výraz. Přesto jsem knihou nadšená. Opravdu mě pobavila a četla se skvěle :)

27.03.2015 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Právě jsem ji začala číst a jsem naprosto ponořena do děje. Je to složitější čtení ( francouzské výrazy, těžká slova, odborné názvy atd.), ale velmi se mi to líbí. Autor dokáže krásné popsat každou situaci či osobu a tak není těžké se vžít do knihy. Doporučuji :)

10.05.2015

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Moc se mi a kniha líbila. Není to ten klasický příběh o upírech :)

27.03.2015

Pád Pád Lauren Kate

Tato knížka mě dostala hezkou obálkou. Když jsem si ji přečetla, zjistila jsem že nejenom obálka je dobrá. Moc se mi ta kniha líbila, ale takových příběhů je všude plno.

27.03.2015 3 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Mě se kniha opravdu hodně líbila. Jenom mě zklamala jedna věc: Začátek byl opravdu skvělý a já se těšila na každou další kapitolu, ale bohužel to ke konci začalo být trošku nudné. Nicméně jsem to dočetla a dávám tak 4,5 z 5 :)

27.03.2015 4 z 5