Šánka Šánka komentáře u knih

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Výborný psychothriller, ze začátku pomalejší rozjezd, ale dokonalé zvyšování napětí až do neuvěřitelného konce. Některé pasáže knihy byly pro mě dost drsné, ale to patří k Flynnové. Bena mně bylo od začátku líto, zato hlavní hrdinka mi byla velmi nesympatická, no ke konci se to trošku zlepšilo. I když Zmizelá se mi zdála o trošku lepší, knihu rozhodně doporučuji přečíst tomu, kdo má rád dobré děsivé psychothrillery a pak šáhnout po nějaké pěkné oddechovce na vzpamatování.

18.08.2014 5 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Ale jo, jako oddechovka - jednotlamka, mamánci musí být strašná odrůda!

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Moje 3. kniha od tak chváleného autora. Asi jsem u předchozích šáhla vedle a k této jsem přistupovala jako do třetice všeho a už nikdy. Opak je pravdou, určitě si od něj přečtu další. Jsem nadšená, připomíná mi mého oblíbence Pattersona. Závěr knihy byl tak vygradovaný, že asi budu špatně usínat.Taky perfektně vykreslený a poučný pohled na duševně nemocného člověka.
Takže paráda, přidávám si mezi své oblíbené autory.

16.08.2014 5 z 5

Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina James

Kniha určitė stojí za přečtení, hrůzy, které se dějí na ženách v muslimských rodinách jsou pro nás středoevropanky nepředstavitelné.
Autorka je velmi statečná, že se dokázala postavit rodinė a tradicím i za cenu doživotního strachu. Knihy s touto tematikou mě vždy hodně dostanou.

Jeho poslední tři ženy Jeho poslední tři ženy Věra Řeháčková

Po dlouhé době jsem si půjčila pár knih od českých spisovatelek a tahle se mi moc líbila. Praštěnej chlap, hledá a hledá, až dostane, co si zasloužil.Ta jeho prostřední se mi moc líbila, škoda, že mu to nedošlo.
Doporučuji přečíst, já se hned podívám po další od této autorky.

16.08.2014 4 z 5

Klub odložených žen Klub odložených žen Olivia Goldsmith

Kniha mě nijak nenadchla, nevím proč jsem čekala trochu humoru, asi podle obálky knihy. Film jsem neviděla, podle obsazení hlavních hrdinek jsem si říkala, že to bude super, nebylo.

Dvanácté zlo Dvanácté zlo James Patterson

Na knihu jsem se těšila, Patterson patří mezi mé oblíbené, ale jsem zklamaná. Kde jsou časy, kdy se mi u něj tajil dech, napětí přímo hmatatelné. A ty jeho neskutečné zapletky! Mám už delší dobu pocit, že autorovi dochází dech, a to je velká škoda. Přečetla jsem od něj snad všechno, co tady vyšlo. A teď je na pultech 1. díl nové série, tak možná mu dám ještě šanci. Pane Jammesi, tak se snažte !!! Umíte to o mooooc lépe. Dávám tři hvězdičky, vzhledem k tomu, že Vám věřím.

12.08.2014 3 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Knihu jsem dočetla včera, a ještě dnes o ní pořád přemýšlím ! Nádhera, úplně mi sedla, je tam vše - láska, romantika, napětí, závist, obětování se a ten konec !
U toho jsem si krásně pobrečela, prostě se to četlo samo, takové pohlazení knížkou. Už se těším na další knihu, pro mě od teď oblíbené spisovatelky. Moc doporučuji si přečíst.

10.08.2014 5 z 5

Chyť ma Chyť ma Lisa Gardner

Parádní čtení, napínavé až do konce. Moje první knížka od této autorky, určitě si od ní ještě něco přečtu. I když knihy s tematikou týrání dětí mě ještě dlouho straší v hlavě.

21.07.2014 5 z 5

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Knihu jsem právě dočetla a jsem z ní nadšená !!! Vtipné, úžasná hlavní hrdinka. Kdybych měla čas, četla bych ji v jednom kuse. Podle mě jedna z nejlepších romantických knih.

05.07.2012 5 z 5