Sam_Brun Sam_Brun komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Přesto že mi všichni říkali ať malého prince nečtu že to nebudu chápat tak jsem si ho přečetl abych jim ukázal že se mílili.
Překvapilo mne že na tak málo stranách toho autor dokázal tolik vzdělit.
Bylo to něco úžasného.
S čistým svědomím mohu doporučit každému protože ať to čte dítě, puberťák a nebo důchodce tak si v tom každý najde to svoje.

06.02.2019 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Tato kniha mě velice zaujmula. Je kvalitně napsaná a přesto že vypadá velice stručně a jednoduše tak jsem byl ohromen rozsáhlostí a složitostí děje.
Vřele doporučuji všem.

06.02.2019 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Knížka byla moji první od tohoto autora a moc se mi líbila. Příběh byl plný napětí a umístění děje do New Yorského podzemí byl skvělí nápad. Vše bylo reálné, vůči dnešní době a nebylo to nic přitaženého za vlasy.
Četlo se mi to skvěle a hlavně skoro samo, což je další z mnoha kladů SBĚRATELE KŮŽÍ.
Opravdu smekám před panem Deawrem a stoprocentně doporučuji.

13.04.2020 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Kniha mi ze začátku přišla trošku drsná ale jak jsem se dostal k první vraždě tak jsem věděl že má smysl to dočíst a měl jsem takový zvláštní hřejivý pocit když se vraždy podrobně popisovali.

Doporučuji každému kdo hledá pravou detektivku.
Od tohoto autora si rád přečtu i další díla např. Lovci hlav, Netopýr, Levhart aj.

Nelituji času stráveným nad touto knihou.

12.03.2019 4 z 5

Hobbit Hobbit J. R. R. Tolkien

Tato knížka mě ze začátku moc nebavila ale když tam začalo to pravé knižní dobrodružství tak to stálo za to a kniha se četla úplně sama.
Nejvíce se mi líbilo to napětí kdy člověk nevěděl jak to bude dál i když jsem příběh Hobita znal.
Doporučuji i těm kteří nejsou moc velící fanoušci fantasy a dobrodružství.

08.02.2019 3 z 5

Pod africkým sluncem - Keňa, Tanzanie, Zanzibar Pod africkým sluncem - Keňa, Tanzanie, Zanzibar Lenka Špillarová

Nechci tuto knížku nijak odsuzovat ale je to jedna z mála knih které mne nezaujali a dokonce i nudili.
Někoho tato kniha určitě bavila ale myslím si že nebudu jakým si nadšencem cestopisů.
Protože mě tato kniha od cestopisů ještě více oddálila.

06.02.2019 1 z 5