Sali88 Sali88 komentáře u knih

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Dala bych 3 a půl. Líbil se mi víc, než 1. díl :)

23.01.2015 3 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Kniha mě tolik nenadchla, styl psaní je zvláštní,uplně jiný, než na který jsem zvyklá, jednoduché, krátké věty, bez rozepisování. Být to jinak zpracované, líbila by se mi víc. Ale i tak si přečtu i další díly, i když nebude patřit zrovna mezi mé oblíbené, zajímá mě, co se stane dál, jak bude pokračovat :)

21.01.2015 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Četla jsem ji i jako povinnou četbu, i jen tak sama od sebe. Použila jsem ji i na recitační soutěž někdy na základní škole. A myslim že si ji ještě určitě párkrát přečtu. :D :)

19.01.2015 5 z 5

Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) Gisela Fischer

Když jsem byla maldší, četla jsem jí několikrát :)

19.01.2015 5 z 5

Temnota Temnota Marianne Curley

Celou trilogii jsem četla zatím dvakrát, všechny 3 mám doma, a určitě si je přečtu ještě někdy znovu :) Asi moje nejoblíbenější kniha :) Luxusní :)

22.11.2014 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Dokonála série. Patří k mým nejoblíbenějším knihám.

21.11.2014 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Skvělá kniha. Jsem zatim u 2. dílu, musela jsem si je všechny koupit, chtěla jsem je mít doma. Určitě to neni knížka, kterou bych si přečetla jen jednou a pak už jí nikdy nechtěla číst, jsem strašně zvědavá, co bude v dalších dílech a jak to nakonec všechno dopadne.

21.11.2014 5 z 5