saint.klara saint.klara komentáře u knih

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Knížka je trochu zamotaná, zejména na začátku. Jakmile to pochopíte, čte se sama, snadno a rychle.

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Knížka mě příliš nenadchla, přijde mi příliš nepřehledná. Na románek je to takové akční, ale přesto milé. Knihu jsem nakonec dočetla (uf :DD), ale to co mi v této knize chybělo, autorka skvělě dotáhla ve své další knížce "Tíha vesmíru".

30.10.2017 3 z 5

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Krásně napsané, kniha je velmi originální. Uronila jsem pro ni na konci i pár slz, moc všem doporučuji.

30.10.2017

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Začátek byl opravdu nudný, ale potom se to četlo nějak samo. Za mě lepší než předchozí autorčina kniha. Je to moc hezky napsané, jen fanfikce "Nedej se" mě moc nezaujala.

Francouzská jízda Francouzská jízda Ivana Peroutková

Myslela jsem, že to snad nikdy nedočtu. Děj je nudný, vše je nepřehledné, jediné co se mi líbí je prostředí.

30.10.2017 2 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Kniha patří k mým nejoblíbenějším, vůbec bych neřekla že takhle mladá autorka vydá jako první knížku takovou pecku!! Skvěle se čte, děj zajímavý a nápaditý.

30.10.2017 5 z 5

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Kniha se čte velmi dobře, avšak v některých částech byla opravdu nudná. Je tam hodně okopírovaná Amerika, souhlasím s ostatními. Ale za přečtení stojí a už se těším na další knihu od autorky!!