sadlo sadlo komentáře u knih

Ztraceni Ztraceni Anita Frank

Skvělé čtení. Doopravdy výborně napsaný horor. Nenudila jsem se ani jednu stránku.

29.05.2022

Střechy Paříže Střechy Paříže Katherine Rundell

Dobré počtení. Zaujme mládež i dospělé. Příběh má spád. Nenudila jsem se.

27.05.2022

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Dobré čtení na dovolenou, stojí za to si ji přibalit do kufru.

24.05.2022

Dračí polévka Dračí polévka Alena Ježková

Moc hezky se tato kniha čte. Je svižně, srozumitelně napsaná, ostatně jako všechny knihy paní spisovatelky. Doporučuji pedagogům prvního i druhého stupně.
Dovoluji si upozornit na poslední odstavec na str. 33.

17.05.2022

Umění v krvi Umění v krvi Bonnie MacBird

Moc jsem si na této detektivce " pochutnala". Skvělé čtení.

18.04.2022

Dům doktora Fišera Dům doktora Fišera Petra Braunová

Výborná knížka, pro mládež i pro dospělé. Fakt napínavá, paní spisovatelce se povedla.

09.04.2022

Nové příběhy Malého boha a Kruana: Život s Ábíčkem Nové příběhy Malého boha a Kruana: Život s Ábíčkem Vlastislav Toman

Dodnes mám schovaný ABC Speciál, je odrbaný, ale MÁM ho ! Skvělé čtení i po x letech.

07.04.2022

Vražda ve vlaku Hvězda safari Vražda ve vlaku Hvězda safari Maya Gabrielle Leonard

Skvělé čtení, pro mládež i pro dospělé!!! Nezapomeňte si přečíst ještě dva díly.

06.04.2022

Krádež ve vlaku Skotský sokol Krádež ve vlaku Skotský sokol M. G. Leonard (p)

Moc hezky se čte. Vyrůstala jsem na detektivovi Kallovi , nejsem zklamaná. Určitě doporučte dětským a mládežnickým čtenářům.Jsou tři díly a jeden čtivější než druhý.

12.03.2022

Klub hrobníků Klub hrobníků Robert J. Harris

Ač nejsem již dááávno dítě a mládežník, s chutí jsem si tento příběh přečetla.

07.03.2022

Prvotřídní vražda Prvotřídní vražda Ann Granger

Moc pěkné počteníčko pro odpočinek. Nenáročná detektivka, kde se ale nenudíte.

21.02.2022

Čechov & Čechov & Renáta Fučíková

Skvělá pomůcka pro výuku dějepisu. Stručné, přehledné, výstižné a ČTIVÉ!
Ostatně všechny knihy paní spisovatelky.

06.02.2022

Sliz Sliz David Walliams

Pane Walliamsi, kam na ty skvělé příběhy chodíte? Zase bezva čtení.

29.01.2022

Povídky a jedna báseň Povídky a jedna báseň Zdeněk Svěrák

Dávám 100 %.

29.01.2022

Kluk na větvi Kluk na větvi Danny Wattin

Kdo má rád knihy Roalda Dahla a už všechny knihy od tohoto autora přečetl, sáhněte po tomto titulu. Stojí za přečtení.

20.01.2022

Emily z Novoluní Emily z Novoluní Lucy Maud Montgomery

Stručně: moc pěkné počteníčko. Annu ze Zeleného domu a její další díly jsem četla několikrát. Moc jsem se těšila na Emily, autorka opět nezklamala. Kniha, ke které se budou vaše děti vracet. Stojí za zakoupení.

18.01.2022

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Znám všechny knihy této skvělé autorky. Knihy určené dětským i dospělým čtenářům. Opět jsem se nezklamala. Vánoční prasátko je líbezný vánoční příběh, ke kterému se budete vracet každý Advent, aby se vašim dětem, vnoučatům i Vám prodloužily předvánoční krásné okamžiky.

02.01.2022

Dánský rytíř Dánský rytíř Sophia de Mello Breyner Andresen

Pohlazení po duši. Na pouhých 59 stránkách vyjádřen smysl života.

24.10.2021

Vítr se zvedá Vítr se zvedá Timothée de Fombelle

Ach jooo, zase čekat na druhý díl. Opět mne pan spisovatel nezklamal. Škoda, , že kniha má jenom 337 stránek.

24.10.2021

Když panda tančí Když panda tančí James Gould-Bourn

Žádné zbytečné psaní. Prostě skvělé, milé čtení. Určitě vhodný knižní dárek. Nebudete litovat vydaných peněz.

14.10.2021