Vražda ve vlaku Hvězda safari

Vražda ve vlaku Hvězda safari https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475882/bmid_vrazda-ve-vlaku-hvezda-safari-Ola-475882.jpg 5 14 4

Hal a strýc Nat se vydávají na další cestu. Tentokrát po Jižní Africe, na palubě luxusního parního vlaku Hvězda safari. Hal se už nemůže dočkat, až si nakreslí všechna zvířata Velké pětky, a netuší, že si již brzy znovu vyzkouší své detektivní schopnosti. Jeden z cestujících je nalezen mrtvý ve svém kupé, a přestože policie prohlásí jeho smrt za nešťastnou náhodu, Hala se zmocní pochybnosti. Společně s novým kamarádem Winstonem a jeho mazlíčkem, mangustou Chipou, zahájí vlastní pátrání a ke svému překvapení zjistí, že vražda nebyl jediný zločin, k němuž na palubě Hvězdy safari došlo. Vlak totiž slouží i k pašování vzácných nosorožčích rohů. Je možné, že spolu oba zločiny souvisejí? A dokáže je Hal vyřešit dřív, než přejedou hranice a dorazí do cíle cesty?... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Drobek

Murder on the Safari Star , 2021

Jarmila97
12.01.2024 5 z 5

knihu jsem měla jako oddechovku po hororech a musím uznat že byla vážně skvělá.Jednoduchy příběh s pěknou zápletkou.M9c se mi líbí jak je kniha psaná a bývají v ní nádherné obrázky

V.Lenka
02.07.2023 5 z 5

Napínavá svižná kniha. Četli jsme se synem i ty předchozí díly. A už náme doma i ten poslední. Moc nás to baví.

sadlo
06.04.2022

Skvělé čtení, pro mládež i pro dospělé!!! Nezapomeňte si přečíst ještě dva díly.

babicka_amalka
23.03.2022 5 z 5

jedna knížka série lepší, než druhá; a radost ze čtení umocňuje množství krásných ilustrací;