Prvotřídní vražda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když inspektor Ben Ross ze Scotland Yardu jedné sobotní noci koncem října 1867 kráčí domů, Londýn halí neproniknutelná nažloutlá mlha. Než se ráno zvedne, leží v Green Parku zavražděná žena. Allegra Benedictová byla krásná italská manželka obchodníka s uměním. Ale co dělala odpoledne v Londýně a proč jen pár hodin před svou smrtí prodávala brož v nákupní pasáži Burlington Arcade? Kolik toho ví vyděšená slečna Marchwoodová? Existuje nějaká spojitost mezi zavražděnou a charismatickým knězem Joshuou Fawcettem? A kdo – nebo co – je Říční přízrak, který za mlhavých nocí loví prostitutky pracující na břehu řeky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476164/big_prvotridni-vrazda-1Rk-476164.jpg 4.222
Série:

Lizzie Martinová 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
Originální název:

A Better Quality of Murder, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Prvotřídní vražda

čef
18. dubna

Londýn zahalený mlhou a v ní se plíží vrah, scéna jako ze Sherlocka Holmese. Avšak zde je zápletka o trochu složitější. Do ní je zapleten nejen příšerný vrah, ale i stejně hnusní mravokárci, kteří by nejraději všechny poučovali, jak mají žít a neposlušní zemřít. Nesmí chybět i vyčůraný podvodník, který z toho všeho žije. Hezky napsaná klasika, stejně jako i předchozí díly.

akinomV
11. března

Autorka nezklamala, baví mě její styl psaní. Je to čtivé, zajímavé a hlavní postavy mě opravdu bavily. Je to mé první setkání s Lizzie a jejím manželem Benem a určitě si chci přečíst i předchozí díly.


sadlo
21. února

Moc pěkné počteníčko pro odpočinek. Nenáročná detektivka, kde se ale nenudíte.

MirrorIsis
04. února

První kniha od této autorky, kterou jsem přečetla, splnila přesně to, co jsem od ní čekala. Dobrá zápletka, sympatický vyšetřovatel, bystrá manželka, kibicující služka, prostě všechno, jak má v takové detektivce být...

Mi--LADA
30. ledna

Tahle série se mi moc líbí. Sympatická, nenáročná historická detektivka o vyšetřování a trochu o tom, jak to chodilo v Anglii 19.st. Prima oddechovky, při kterých si prostě odpočinu od reality všedního současného dne. Těšila jsem se na další knížku s Lizzie M. a těším se i na následující.