roman5085 roman5085 komentáře u knih

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Tak tohle dílko jsem si opravdu užil. Už nedočkavě vyhlížím pokračování.

02.01.2018 5 z 5

Dnešek není naposled Dnešek není naposled Elan Mastai

Z knihy na mě vykoukly pasáže, které byly úchvatné či mimořádné, ale častěji jsem se setkával s pasážemi, které byly zmatené či zoufale nudné. Knihu jsem dočetl jen proto, že jsem hrozně moc přál hlavnímu hrdinovi šťastný konec.

15.12.2017 4 z 5

Bratři ve zbrani Bratři ve zbrani Simon Scarrow

Sérii s Catonem a Macrem prostě miluji.

14.08.2017 4 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Více než důstojné zakončení trilogie, která si naprosto získala mé srdce. Bohužel jsem velmi zklamaný z toho konce třetího dílu a vlastně zakončení celé trilogie. Kniha od prvního řádek prvního dílu mířila k nějakému významnému snad i šokujícímu závěru. Ale nakonec vše tak nějak vyšumělo do ztracena. Veliká škoda a promrhaný potenciál.

04.08.2017 4 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Kniha se četla opravdu špatně. Od počátku bylo navíc vše docela jasné, takže to prodírání se složitým stylem psaní bylo z mé strany trochu sebetrýzněním. Ale nerad nechávám knihu nedočtenou.

28.07.2017 2 z 5

Město zrcadel Město zrcadel Justin Cronin

Neopouštějte mě přátelé!! Tak to mě první napadlo po dočtení posledního dílu téhle , alespoň pro mne, úchvatné trilogie. A ta minulost Nuly? Skvěle popsané. Užil jsem si četbu knihy do poslední chvíle, i když určité věci mi určitě vadily. Dojel někam ten Michael nebo ne? A co ten přerod zpět na moderní civilizaci? Jak to probíhalo? Jak se dostali na úroveň, která je na závěr popisována? Těch otázek je více. Ale i tak dávám plný počet hvězd.

28.07.2017 5 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Byl jsem druhým dílem absolutně uchvácený.

21.06.2017 5 z 5