Reona Reona komentáře u knih

Kvásková kuchařka: Chleba - pečivo - sladkosti - vaření Kvásková kuchařka: Chleba - pečivo - sladkosti - vaření Jana Berková

Knihu jsem nečetla, ale viděla jsem rozhovor na "Cesty k sobě" a jsem nadšená. Určitě si ji pořídím.

13.09.2017

Příběh opravdového člověka Příběh opravdového člověka Boris Polevoj

Četla jsem to jako dítě a celkem se mně to líbilo.

29.05.2017 3 z 5

Diagnostika karmy 2 - 2. část: Čistá karma Diagnostika karmy 2 - 2. část: Čistá karma Sergej Nikolajevič Lazarev

Pro mne přelomová kniha, která mně vstoupila před více než 20 lety do života a pomohla v těch nejtěžších chvílích. Jedna z nejsilnějších duchovních knih, které jsem četla.

29.05.2017 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Četla jsem ji pořád dokola

26.05.2017 5 z 5

Mikeš Mikeš Josef Lada

Moje dětská láska...

26.05.2017

Veselé pohádky a říkadla Veselé pohádky a říkadla Michail Alexandrovič Bulatov

Jako dítě jsem tu knihu neměla moc ráda...

26.05.2017 3 z 5

Duše a vesmír Duše a vesmír Liz Greene

Jedna z nejlepších knih s touto tématikou, kterou jsem četla.

24.05.2017 5 z 5

Putování po čtrnácti životech Putování po čtrnácti životech Andrea Vernerová

Velmi čtivá kniha, autorka popisuje několik svých životů a zdůvodňuje vazby mezi nimi. Už jsem se ke knize vrátila a nejednou.
Dle mne jedna z nejlepších knih tohoto typu.

08.01.2014 5 z 5

O Rybabě a Mořské duši O Rybabě a Mořské duši Petr Nikl

Myslím, že kniha je jak pro děti, tak pro dospělé, ale je to prostě nádhera. Kniha má dle mého obrovský duchovní náboj.

03.08.2013 5 z 5

Pohádky z duhové zahrádky Pohádky z duhové zahrádky Oldřich Syrovátka

Tuto knihu jsem měla moc ráda a dokonce to už je hodně dávno, jsme dostali ve škole úkol přednést nějakou básničku, která se nám líbí a já jsem to vyhrála. Samozřejmě, že jsem ji vybrala z této knihy.

25.07.2013 5 z 5

Jak si vypěstovat na anglické zahrádce českého trpaslíka Jak si vypěstovat na anglické zahrádce českého trpaslíka Hana Parkánová-Whitton

Kniha se mi dostala do ruky čistě náhodou, nevím jestli jsem to zrovna potřebovala a taky proto, že mám velkou slabost pro anglický venkov, ale kniha je úžasná. Půjčila jsem ji kamarádce a ta reagovala úplně stejně.

01.11.2012 5 z 5