Reňulka Š Reňulka Š komentáře u knih

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Báječná kniha, která se opravdu čte sama. Čtenář hltá stránku po stránce až je najednou konec a přejete si, aby pokračovala i přes to, že to, o čem se v ní píše hezké není.

21.06.2015

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Knížka splnila vše, co jsem od ní očekávala. Oddechová, romantická, příjemná. Určitě jsem ji nečetla naposledy.

20.04.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Čekala jsem od knihy víc. Propojení postav bylo relativně dobře zpracované, ale celkový dojem z knihy bohužel převážil smutek a špatná nálada. Raději si přečtu knihu, ze které mám dobrý pocit. Znovu bych si knihu už asi nepřečetla.

10.04.2017 2 z 5

Stroj času Stroj času Herbert George Wells

Poutavá kniha. moc se mi líbila.

22.03.2015 4 z 5

Stroj času Stroj času Herbert George Wells

Poutavá kniha. moc se mi líbila.

22.03.2015 4 z 5

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

Líbil se mi příběh, jehož prožitek však až rušily příběhy z "výzkumu reinkarnace", které jsem ke konci úplně přeskakovala, jelikož byly všechny téměř totožné.

20.04.2017 3 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Zpočátku jsem se nemohla do knihy začíst, ale potom jsem ji přečetla na jeden "zátah". Na závěr bych řekla, že jsem tak silný prožitek z knihy dlouho neměla. Za mě doporučuji.

30.11.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Předtím než jsme šli na film do kina jsem si přečetla knihu. Malinko mě odradila šílená spousta technických údajů, které jako ženská moc neocením. Příběh byl opravdu poutavý, ale kvůli technickým údajům jsem se trošku musela přemlouvat číst dál. Film byl pro mě "romantická komedie". Kniha je prostě kniha :-)

15.05.2016 4 z 5

Tři metry vášně Tři metry vášně Halina Pawlowská

Lepší je číst tuto knihu po částech. Někdy mi připadalo, že čtu knihu vtipů na jeden zátah. Lepší prožitek je určitě při čtení "na etapy". Jinak oddychové fajn čtení.

20.04.2017 3 z 5