rellik rellik komentáře u knih

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Série se mi celkové líbí, ale pravdou je, že ji asi nikdy nedočtu a tohle je poslední díl, který jsem dočetla. Má to prostý důvod, nemám ráda Aelin. Její charakter a to jak se zajímá o svou zem, podle mě není možný aby se něčí charakter tak moc změnil. Moje láska patří Celaene, tomu, jak je nebezpečná a stará se jen o sebe, nevadí jí smrt kolem. Ale od té doby co je z ní Aelin, tak ji ráda nemám. Zbožňuju Manon, má láska k ní není tak silná, abych se přenesla přes odpor k Aelin a sérii dočetla.
Je to sice hezky a čtivě psané, ale stejně.

28.09.2019 3 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Velmi hezká knížka. Občas jsem měla problém, abych postavám nezáviděla. Moc bych uvítala knížku která by byla deník Rebeky, protože ty úryvky mě uchvátili nejvíce

11.07.2019

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Nemůžu říct že když jsem začala číst tuto sérii nebyla jsem nadšená, ale čím déle ji čtu, tím je předvídatelnější. První dva díly se mi četli o poznání lépe, u tohoto dílu mě dej moc nebavil a stále nebaví, protože se ani v napínavé pasáži nemohu pořádně začíst. Knihu jsem někde v půlce odložila a nemůžu se odhodlat ji dočíst. Nevím jestli to má ještě cenu, protože pokud bude ještě další díl, (což má být) tak se stejně ŠŤASTNĚ AŽ NAVĚKY nedočkám.

21.08.2018

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Úžasné početní, kéž by to takhle mohlo být i v realitě. Škoda jen že konec jsem očekávala, byl trochu předvídatelný, ale určiťe pro některé i krásný, škoda jen, že to tak být doopravdy nakonec nemůže.

24.01.2018

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Knížka se mi velice líbila, ale řekla bych, že je původně myšlena pro mladší, ale i tak je to pěkné početní a odpočinutí od reality.

24.01.2018

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Kniha se mi líbila, ale konec mi přišel takový zvláštní, něco úplně jiného než jsem si představovala, ale určitě doporučuji přečíst.

14.10.2017

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Miluji sérii Skleněný trůn a pátý díl se mi moc líbil, ale některé věci mi přišly až přehnaně rozepsané.
(Ti kdo knihu četli asi ví o čem mluvím)

Ale jinak doporučuji přečíst

13.10.2017 3 z 5