Qvik Qvik komentáře u knih

Kairos Tempus Kairos Tempus Ivo Hury

Tato knížka je pro mě spíše jako průměrná povídka. Lze číst i bez znalosti celé série. Škoda, že neobsahuje úvod.

20.10.2023 3 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Třetí díl je vskutku jiný než ostatní, trochu se rozkryje svět fae. Kniha je pěkně napsaná, čtivá. Obsahuje nepředvídatelné zápletky, jako z detektivky.

18.10.2023 5 z 5

Běsné město Běsné město Dana Rusková

Nechci dát odpad, protože jsem se donutil knížku dočíst. Trvalo mi to dva měsíce. Kniha je psána pro mě špatně čitelným slohem. Prostředí je unikátní, ale myslím si, že se z toho dalo vytěžit mnohem více.

07.05.2018 1 z 5

Praštěný Praštěný Kevin Hearne

Knihy gradují. Díl ze začátku trochu nuda, ale konec to vyváží. Napětí na konci je skoro k neudržení. Musím jít sehnat další díl.

03.05.2018 5 z 5

Prohnaný Prohnaný Kevin Hearne

Kniha je odpočinková, velice čtivá. Tím mám na mysli, že má originální nápad, ale je psaná jednoduchými větami bez strhující akce. Celkový dojem 4 hvězdy. Ale mám nutkání dát 5 hvězd za super hlášky Oberona :D

04.04.2018 4 z 5

Jeden z devíti Jeden z devíti Alex Drescher

Cyklus Prolnutí jsem přečetl po cyklu Světlo v temnotách. Všechny ty knihy do sebe výborně zapadají. K tomu jsou velice čtivé.
Občas se autor myšlenkami ztratil že jsem se ztrácel, ale celkový dojem stále za 5*

27.03.2018 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Jednoduché čtení od kterého se nelze odtrhnout, navíc s originální zápletkou. Hlavní hrdinka je velmi sympatický samorost. Autorka si tam nechala hodně prostoru na pokračování. Rád si přečtu další díly.

27.03.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Super knížka, od prvního dílu neubylo na napínavosti, spíš naopak. Doufám že autorka naváže na další díl/y ve stejné kvalitě.

21.02.2018 5 z 5