PospecBrno PospecBrno komentáře u knih

Štatl Františka Kressy / Československá televize – studio Brno (Normalizační Brno III. + IV.) Štatl Františka Kressy / Československá televize – studio Brno (Normalizační Brno III. + IV.) František Kressa

Jen taková drobnost pro autora, ano házená je tvrdý sport pro baby, ale na Vaší fotce se zřetelně hraje basket... Koupila jsem všechny 4 díly, jakože vánoční nostalgie, ale spíš mně z toho bylo úzko, zřetelně se mně vybavilo všechno v čem jsem vyrůstala - bordel, špína a nikde nic

12.12.2019 5 z 5

O nové Brno: Brněnská architektura 1919–1939 O nové Brno: Brněnská architektura 1919–1939 Jindřich Chatrný

Ojedinělá publikace, která se dostala mezi "must have" a "nesehnatelná" kdybych to tenkrát tušila, tak jich koupím hned dvacet. Od prvního domu do poslední židle. Bible všech milovníků brněnského funkcionalismu. Považuji za čest ji mít na poličce.

01.12.2019 5 z 5

Fraus - Velký ekonomický slovník anglicko - český, česko - anglický Fraus - Velký ekonomický slovník anglicko - český, česko - anglický Josef Bürger

Jsem si fakt udělala radost!

29.11.2019 5 z 5

Sto roků samoty Sto roků samoty Gabriel García Márquez

Omlouvám se všem, ale za mě teda ne. My tomuto doma říkáme intelektuální peklo. Přečetla jsem ji jen proto, abych o tom mohla říct, ó ano, četla jsem to. Začala jsem asi 10x, přibližně na stránce 60 jsem zjistila, že vůbec nevím o čem čtu, pak jsem to nějak docmrndala do konce a byla jsem fakt ráda, že to mám z krku. My lidi z dědiny, co máme okna směrem na hnůj...zlatej Lada, jo a ty hvězdičky jsou pro mě, že jsem s tím neškrábla do kouta.

28.06.2019 2 z 5

Kmeny 0 Kmeny 0 Tomáš Pospiszyl

Nejlepší ze všech tří dílů. Zejména sekce Metal a Depeche Mode, škoda že se to nedá říct o Kmenech 90, které ve srovnání s těmito byly zcela odfláknuté, zejména totální ignorací brněnské hudební scény.

26.06.2019 5 z 5

Izrael [50] Izrael [50] Karel Cudlín

tahle knížka komentář nepotřebuje, zvlášť pro nás, co Izrael schvátil a nikdy nenavrátil.

26.06.2019 5 z 5

Jan Saudek / Divadlo života Jan Saudek / Divadlo života Daniela Mrázková

Kvůli téhle knížce jsem měsíc nejedla, matka mně dala peníze na obědy, já jsem šla a koupila jsem si Saudka ještě k tomu v Němčině. Hey Joe, flaška Coly, ty nožičky s peřím, všichni co ho kopírují nemají šanci. Pošuk, obecný pomrdný, ale tak to u géniů chodí.

16.01.2019 5 z 5

Psí srdce Psí srdce Michail Bulgakov

...jen vždycky na tom je něco hrozně marného a smutného...

12.01.2019 5 z 5

Noci šelem Noci šelem Cyril Collard

Tohle byl ale zatraceně dobrej film. Akorát autor se už premiéry nedožil

07.01.2019

Motolice a plankton Motolice a plankton Boris Vian

Tenhle chlap musel jet na něčem fakt dobrým.

05.01.2019 5 z 5

O jelenovi s kulometem a jiné trampské zkazky O jelenovi s kulometem a jiné trampské zkazky Alois Mikulka

Kniha není v první řadě pro děti! Kdo zná autora, ví, že oplývá bezbřehým cynismem, půjčovala jsem si ji v knihovně stále dokola. O tom, že je knížka úžasná, svědčí to, že je zcela nesehnatelná! Tak!

07.12.2018 5 z 5

Pohádky pro nehodné děti Pohádky pro nehodné děti Jacques Prévert

kniha je pro všechny, kromě dětí, úplně jsem ji nesnášela včetně ilustrací... s hrůzou jsem zjistila, že to některé děti mají jako povinnou četbu, upřímně je lituji, začít se ve dvanácti letech z této sračky znovu pomočovat

25.11.2018

Hokus pokus Hokus pokus Rudolf František Vojíř

toto je taková vypalovačka! blbla jsem s ní hodiny a hodiny! srdcovka!

27.10.2018 5 z 5

Luděk Marold Luděk Marold Jana Brabcová

Radost prohlédnout, skutečné umění!

22.10.2018 5 z 5

Utíkej, Káčo, utíkej Utíkej, Káčo, utíkej Josef Lada

Zlatej Lada

25.08.2018 5 z 5

Root - Temné kořeny 1987 - 2017 Root - Temné kořeny 1987 - 2017 Aleš Dostál

Souhlasím s komentářem pode mnou. Taky se v tom perfektně lisují kytičky, narovnávají fotky a podkládají věci z Ikey, když musíte montovat sami(y). Ne, teď vážně, Alešek si dal práci.

09.08.2018 5 z 5

Tománek je rád na světě Tománek je rád na světě Eliška Horelová

Četla jsem ji stále dokolečka a dokolečka, krásné ilustrace, s odstupem času je to až generační výpověď nás Husákových dětí.

27.07.2018 5 z 5