PoppyDarkgreen PoppyDarkgreen komentáře u knih

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Může se zdát, že se o některých knížkách až moc mluví a že jsou až moc vychvalovány jako literární poklad, ale v tomhle případě hodnotící vůbec nepřeháněli. Na malý počet stran vás knížka hluboce zasáhne, jakoby jste ani nečetli, ale máte pocit, že jste přímo na tom místě... Hned ze začátku jsem se začetla a postupně se smích proměnil v pláč ... :D Celkově.. to byla hodně zajímává knížka a určitě ji doporučuju přečíst (i když to beztak většina lidí má jako povinnou četbu), nebudete litovat.

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

...Prostě super. Jako předchozí díly :D a taky se těším na další.

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Výstižné komixy o životě :D Je sice škoda, že se to dá prohlédnout za 20 minut, ale i tak stojí za to vždycky rok čekat na nový díl :D

Přízraky noci Přízraky noci Erin Hunter

Druhá série se mi zdála mnohem zmatenější, možná proto, že byla vyprávěna z pohledu Bouře.. Některé chvilky mi přišly trošku nudné, ale protože jsem chtěla zjistit kdo je zrádcem, udržela mě knížka až do konce :D Připadá mi to trošku nedokončené nebo spíš nedomyšlené. Tím ale vůbec nechci říct, že by knížka byla špatná, právě naopak, několikrát jsem se skoro rozbrečela, hlavně u částí s Ševelem a konečně jsem se dověděla, jaký je rozdíl mezi Snap a Střelou... :D Tento díl sám o sobě byl skvělý, akorát ty další byly trochu zdlouhavé.. Chyby v překladu bohužel byly i v první sérii, ale to se dá ignorovat :D Myslím, že čtyři hvězdy jsou tak akorát.

24.03.2019 4 z 5

Hovory Hovory Miroslav Horníček

Knížka mě pobavila a taky jsem se něco dozvěděla o M. Horníčkovi a jeho kolezích (mezi které patřili i samotní tazatelé). Mimo smysl života také během čtení poznáte, jaký je rozdíl mezi vránou nebo kam se poděje tma, když se rozsvítí. Jediné, co mi na knížce vadí je to, že má konec :D.. Doporučuji všem, kteří mají rádi jednoduchý a zároveň mnoho říkající humor a rádi by brali život s nadhledem. Nedoporučuji pošťákům..

Lily Lily Holly Webb

Je to super, četla jsem to sice před pár lety, ale i přesto doporučuju pro všechny, co mají rádi fantasy a kouzla.
Knížka pro mě byla hodně napínavá a ráda jsem se k ní vracela.
Dávám čtyři hvězdy.

02.06.2018 4 z 5

Deník malé blondýnky 5 - Tajemství staré hrobky Deník malé blondýnky 5 - Tajemství staré hrobky Jiří Urban

Tenhle díl byl hodně napínavý a to se mi líbilo :D
Prostě super, těším se na další.

02.06.2018 5 z 5

Deník malé blondýnky 2 - Znova ve škole Deník malé blondýnky 2 - Znova ve škole Jiří Urban

Na další stránky téhle knížky jsem vždycky byla natěšená, co se asi dalšího stane? Nepředvídatelné a srandovní :D

02.06.2018 5 z 5

Deník malé blondýnky - O prázdninách Deník malé blondýnky - O prázdninách Jiří Urban

Vtipné a výstižné, prostě deník, tak, jak by ho napsala dnešní dvanáctiletá holka. Pobavilo, stejně jako další díly.

Rozdělená smečka Rozdělená smečka Erin Hunter

Trnitá cesta Trnitá cesta Erin Hunter

Temnota padá Temnota padá Erin Hunter

Skrytý nepřítel Skrytý nepřítel Erin Hunter

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

Úžasný příběh, hned od začátku mě kniha vtáhla do děje!
Knížka je napínavá, nikde jsem nenarazila na zbytečně dlouhé rozhovory nebo popisy, vždycky s něčím překvapí.
Nevím, jak ostatní, ale já jsem i párkrát brečela..
Každopádně doporučuju všem, kteří mají rádi příběhy o zvířatech.