Pištec Pištec komentáře u knih

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Princ Ládík jako autor vyspěl. Žádná křeč, vtipů požehnaně a moudra sesbíraná po cestě.

23.01.2020 4 z 5

Život se stromy Život se stromy Václav Větvička

Krásná sbírka esejí o tradici stromů, jejich funkci, kráse vnitřní i vnější... Stromy jsou zde vykresleny jako tiší a trpěliví strážci paměti.

16.01.2020 4 z 5

O čem víme prd: Průvodce neznámým vesmírem O čem víme prd: Průvodce neznámým vesmírem Jorge Cham

A to jsem si myslel, že vím, jak funguje gravitace. Věděl jsem o tom prd ????. Zábavné, poučné.

15.01.2020 4 z 5

Český Těšín ve staré fotografii Český Těšín ve staré fotografii Jiří Novák

Přehled "Letem světem" historií Českého Těšína. Čtenář, hledající více starých fotografií a podrobnější informace k nim se ale bude muset poohlédnout po jiných publikacích

10.01.2020 2 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Hezky napsáno, klidně by to mohlo být i delší, akorát konec trochu málo rozvinutý.

30.12.2019 3 z 5

Tajnosti sborovny - Úsměvné povídky ze školního prostředí Tajnosti sborovny - Úsměvné povídky ze školního prostředí Naďa Horáková

Příjemné, laskavé počtení.

27.12.2019 3 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Saturnina chci domů! :D Nebo radši ne, ale rád bych jej poznal osobně :). Jirotkovi tleskám, nestává se mi často, abych se u knihy zasmál nahlas, jeho suchý humor mi dokonale sedí. A smekám před tím, co Saturnin dokázal autorovým prostřednictvím vymyslet :). Saturnin je kniha, kterou přečtete s požitkem.

17.08.2017 5 z 5