Pišta33 Pišta33 komentáře u knih

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Asi už jsem příliš starý na to abych marnil čas nad sáhodlouhými pasážemi popisujícími jak je tráva zelená, voda mokrá, led studený... následně se dovím, že nějaký mimoň coby nový člen vyšetřovacího týmu se na místo činu brodí po kotníky bažinou, patrně si nenašel schůdnější cestu na místo činu jako ostatní.... Po třetí kapitole jsem to vzdal, knihu odkládám

18.02.2024 odpad!

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nechal jsem se nachytat vysokým hodnocením které nechápu. Děkuji pár jedincům hodnotícím knihu podobně jako já: Jedna nekončící nuda. Po jedenácti kapitolách knihu odkládám.

26.01.2024 odpad!

Český ráj Český ráj Jaroslav Rudiš

Ten, co málokdy sem něco napíše, teď říká: Milé dámy, nic jste se nedověděly o čem si chlapi vykládají, žádná palba do vlastních řad! Jen jste nepochopily, jako chápete málo co, že toto je podařená parodie na ženské bezobsažné tlachání :-D Tak se na mě nezlobte, že jsem vám odhalil pravdu, vždyť když se to vezme kolem a kolem, stejně vás máme rádi :-) Ať nám to tedy dál pospolu pruží :-)

02.02.2023

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Nejsem fanouškem S. Kinga a toto je přesně ten styl. Knihy s Tórou mě bavily, toto ale ne, odkládám po přečtení necelé poloviny

28.01.2023

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

Po ucházející Rychlopalbě a Křížové palbě mě nemile překvapilo tohle "dílo". Vydržel jsem 15% (čtečka) a dost! Jedním slovem FANTASMAGORIE v nejodpornějším smyslu toho slova :-(

10.01.2023 odpad!

Za řekou Styx Za řekou Styx Patricia Cornwell

Právě jsem dočetl sérii Tess Gerritsenové o Jane Rizzoliové a Maure Islesové a toto mi přišlo minimálně o úroveň níž. Za řekou Styx byla moje první a taky poslední kniha této série

19.07.2022 1 z 5

Prostor pro duši Prostor pro duši Vlastina Svátková

Velké zklamání! Nalákán anotací o smíchu a někdy i slzách nad touto knihou, v očekávání veselých i dojemných příhod ze života dostalo se mi zpovědi sice vzdělané ale nemoudré ženy, zpovědi plné nesmyslů, hloupostí a fantasmagorií... Nu což, ženy není třeba chápat, ženy třeba milovat. Ale že je to někdy fuška...

12.06.2020